Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 9 місяців 2019 року у відділі освіти Конотопської міської ради

У відділі освіти затверджені графіки прийому громадян з особистих питань працівниками відділу освіти, забезпечується здійснення безперешкодного прийому громадян також у час поза графіком прийому й у позаробочий час. Ведуться журнали реєстрації звернень громадян встановленого зразка.
Кількість звернень, що надійшли у відділ освіти через загальний відділ міської ради – 40 (на 28 менше, ніж у 2018 році за аналогічний період). З них від депутатів Конотопської міської ради за звітний період надійшло 9 звернень (на 8 менше). Усі заявники отримали своєчасні письмові обґрунтовані відповіді.
Безпосередньо до відділу освіти протягом 9 місяців 2018 року надійшло 1967 звернень громадян, з них 1258 письмових, 709 усних. Найбільш актуальними питаннями були такі:
– звернення щодо працевлаштування в заклади освіти та заповнення анкет – 217, з них педагоги – 85 осіб.
– видача направлень для влаштування дітей у дошкільні навчальні заклади у поточному році – 708 звернень;
– надання дозволів на перевезення груп дітей – 330 звернень;
– надання путівок на оздоровлення дітей у таборі «Мрія» – 340 звернень, з них 112 – для обдарованих; 42 – для сиріт; 14 – для дітей учасників АТО та ін. категорій;
– оформлення єдиного квитка дітям-сиротам – 11 звернень, усі вирішено позитивно: видано єдині квитки;
– надання дозволів на проведення культурно-масових заходів у закладах освіти міста – 49 звернень.
За результатами звернень громадян проведено 1 службове розслідування, у результаті якого 1 педагогічного працівника притягнуто до дисциплінарної відповідальності – оголошено догану.
Працівниками апарату відділу освіти на особистих прийомах громадян розглянуто й вирішено або надано роз’яснення на 155 звернень, з них 91 – Гуминською О.П. (проблемні питання, що стосуються роботи закладів дошкільної освіти міста); 27 – Гаценко Л.Г. (проблемні питання щодо навчання дітей в ЗЗСО); 18 – Мусієнко Ю.М. щодо видачі пільгових путівок в табір «Мрія»; 5 – Одинцовою Л.М. щодо організації харчування дітей пільгових категорій, 6 – Мороз А.О. (скарги батьків з різних питань), Чухіль А.С. – 8 (питання юридичного характеру).
Начальником відділу освіти проведено 25 особистих прийомів громадян, під час яких порушено 40 питань. 12 із них (30 %) вирішено позитивно, на 28 (70%) надано роз’яснення. Основні питання – працевлаштування в заклади освіти (20), оренда (3), пропозиції (3) та проблемні питання (14).
В цілому, аналіз роботи зі зверненнями громадян за 9 місяців 2019 року свідчить, що протягом звітного періоду відділ освіти забезпечував реалізацію права громадян на звернення. Усі усні та письмові звернення розглянуто у встановлений законодавством строк.

Начальник відділу освіти Ольга БЕСПАЛА

Людмила Гаценко 6 60 17

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *