День народження в Конотопському дошкільному навчальному закладу (ясла-садку) №13 «Веселка»

    27 квітня в Конотопському дошкільному навчальному закладу (ясла-садку) №13 «Веселка» відбулося незвичайне свято дитинства та юності – День народження ніколи не старіючого дитячого садка, куди сходяться доріжки від багатьох домівок протягом 80 років. Щоранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись в один бурхливий потік, прямують сюди діти. І так багато років! 80 років! Багато це чи мало? Що було позаду і що чекає нас попереду?

   До садочку завітали гості: вихователі, які зв’язали свою долю з вихованням дітей пропрацювавши понад 30 років; працівники відділу освіти, депутати.

     Тепло та радушно зустрічали гостей діти, колектив, батьки. Були підготовлені виставки робіт дітей та батьків, святковий концерт силами дітей, вихователів, батьків. В цій світлій залі було всім тепло, затишно, радісно, наче в гарній казці.

     Яка важлива дата – 80 років. Скільки дітей виросло в цих добрих стінах, а скільки ще зросте? Нехай їх всіх завжди супроводжує тільки успіх у житті! Спасибі всім тим хто дбав про наш садочок у скрутний, нелегкий час і дбає нині.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *