Батьківська плата – інформування про стан рахунку через Telegram

Майже пів року тому у відділі освіти Конотопської міської ради впроваджено систему розрахунків по батьківській платі за харчування через банки. Це швидко, зручно, не відволікає вихователів від виконання своїх обов’язків.

Але є один суттєвий недолік – батьки бачать факт зарахування коштів на особовий рахунок дитини лише по залишку у квитанції майже через місяць після сплати. Для вирішення питання отримання інформації з особового рахунку у будь-який момент запущено новий сервіс інформування через додаток Telegram.

Сервіс дозволить своєчасно побачити помилки, які трапляються на різних етапах обробки платежів (як правило тоді, коли не використовуються можливості сервісів «ПриватБанку») та табелів відвідування і виправити їх по «гарячим слідам».

Як отримати виписку

Для отримання виписки через месенджер Telegram потрібно:

  • Через пошук контактів знайти ім’я бота @knt_bp_bot (як на малюнку) “Батьківська плата – інформування”;
  • Натиснути на контакт «Батьківська плата – інформування»;
  • Натиснути внизу екрану кнопку «СТАРТ» або «START»;
  • Ознайомитись с інформацією, ввести номер особового рахунку з квитанції та переглянути виписку.

 

Зверніть увагу: у випадку, якщо ви бачите два або більше залишків на початок та кінець місяця, це означає, що ваша дитина відвідувала різні групи.

Номер групи проставляється після залишку. У більшості випадків ніяких дій з боку батьків для переносу залишків з попередньої групи в поточну не потрібно, при нарахуванні суми сплати за місяць вони будуть враховані.

Якщо на вашому мобільному пристрої ще не встановлено додаток Telegram, встановити його можна з офіційних ресурсів Google Play для Андроід пристроїв або з App Store для пристроїв від Apple.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *