Підсумки міського конкурсу дитячої ілюстрації “Тарасові шляхи”
З метою вшанування пам’яті видатного поета, художника, мислителя Т.Г.Шевченка, увічнення його творчої спадщини, виховання національної свідомості та гідності через засоби образотворчого мистецтва в лютому 2023 року на базі дитячої художньої галереї Конотопського центру дитячо-юнацької творчості проведено міський конкурс дитячої ілюстрації «Тарасові шляхи». На конкурс подано роботи, що представляли ілюстрації за творами Т.Г.Шевченка.
Члени журі визначили переможців конкурсу в трьох вікових категоріях (молодша, середня, старша) серед закладів загальної середньої та закладів позашкільної освіти.
Вітаємо вчителів та учнів і бажаємо подальших успіхів, натхнення й творчості!
Молодша вікова категорія, заклади загальної середньої освіти
І місце – Софія Зимовець-Гончаренко, ліцей №5, керівник Юрченко Т.О.
ІІ місце – Мовчан Ангеліна, Підлипненський ліцей, керівник Демидко Н.О.
ІІ місце – Деркач Єгор, ліцей №5, керівник Юрченко Т.О.
ІІІ місце – Шевчук Марія-Вікторія, ліцей №10, керівник Сівер Н.М.
ІІІ місце – Заріцька Анна, Підлипненський ліцей, керівник Демидко Н.О.
ІІІ місце – Посох Софія, ліцей №9, керівник Єресько Н.В.
Середня вікова категорія
І місце – Грибкова Мар’яна, ліцей №1, керівник Сметаніна О.М.
ІІ місце – Наумова Катерина, ліцей №9, керівник Єресько Н.В.
ІІІ місце – Максимова Єлизавета, ліцей №10, керівник Сівер Н.М.
ІІІ місце – Пономаренко Олексій, ліцей №1, керівник Сметаніна О.М.
Старша вікова категорія
І місце – Радіна Анастасія, ліцей №3, керівник Кононенко О.Л.
ІІ місце – Огієнко Катерина, ліцей №5, керівник Юрченко Т.О.
ІІІ місце – Піджара Поліна, ліцей №2, керівник Тюріна Т.В.
ІІІ місце – Зємцева Дарина, ліцей №3, керівник Кононенко О.Л.
Молодша вікова категорія, заклади позашкільної освіти
І місце – Марченко Мирослава, ДХШ, керівник Некула О.М.
ІІ місце – Руденко Олександр, КЗ «Дубов’язівська публічна бібліотека», керівник Івашко В.О.
ІІ місце – Суханова Валерія, ДХШ, керівник Зимовець О.М.
ІІІ місце – Клочанова Тамара, ЦДЮТ, керівник Федченко С.О.
ІІІ місце – Книш Степан, ДШМ, керівник Мех Є.І.
ІІІ місце – Кочубей Ілля, ЦДЮТ, керівник Борошнєв В.О.
Середня вікова категорія
І місце – Сердюк Віталій, ДШМ, керівник Мех Є.І.
ІІ місце – Стрикун Артем, ДХШ, керівник Боярчук О.А.
ІІ місце – Зборовська Маріанна, ЦДЮТ, керівник Борошнєв В.О.
ІІІ місце – Горбач Анастасія, ДХШ, керівник Некула О.М.
ІІІ місце – Рудковська Анна, ДХШ, керівник Боярчук О.А.
Старша вікова категорія
І місце – Швець Ілона, ЦДЮТ, керівник Морозинська А.І.
ІІ місце – Назаренко Альона, ДХШ, керівник Боярчук О.А.
Номінація «Прагнення до мистецтва»
Кожем’якіна Маргарита, ДШМ, керівник Мех Є.І.
Останні коментарі