Відділ освіти Конотопської міської ради

0

Пробне ЗНО – 2020

ПРОБНЕ ЗНО-2020   Особливості Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО. Переваги пробного ЗНО, яке організовує Харківський РЦОЯО: процедура пробного ЗНО максимально відповідає процедурі основного ЗНО завдання пробного ЗНО відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних...

0

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, німецької та французької мови

Фізика І місце Черняк Єлизавета Леонідівна 7 санаторна школа- інтернат Чухно Валентина Борисівна Пампуха Антон Павлович 8 СШ №12 Колоусова Людмила Миколаївна Бондаренко Віталій Андрійович 9 ЗОШ №14 Ювко Ольга Миколаївна Челноков Іван Андрійович 10 гімназія Шерудило Ольга Миколаївна Бондаренко...

0

План роботи відділу освіти Конотопської міської ради на грудень 2019 року

  Дата, час проведення заходу   Зміст заходу   Відповідальний   Примітка 01.12 Курси підвищення кваліфікації для директорів та заступників директорів за темою: «Впровадження Концепції та реалізація державної політики у сфері реформування закладів загальної середньої освіти НУШ» Зеленська Л.М. Півовар...

0

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та математики

  Правознавство І місце Хрокало Ярослав Олегович 9 гімназія Андрєєва Олена Борисівна Нерода Олександра Дмитрівна 10 ЗОШ №7 Люта  Оксана Іванівна Саларьова Вікторія Вікторівна 11 ЗОШ №10 Дубовик Віталій Володимирович ІІ місце Божок Вероніка Сергіївна 9 СШ №3 Литвиненко Зоя...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Географія

І місце Жданова Вікторія Олегівна 8 ЗОШ №10 Горшеніна Світлана Павлівна Цюпка Богдан Андрійович 9 СШ №3 Філь Людмила Олександрівна Митяй Анна Володимирівна 10 СШ №3 Філь Людмила Олександрівна Подобрій Анна Павлівна 11 ЗОШ №10 Горшеніна Світлана Павлівна ІІ місце...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Біологія

І місце Листрова Валерія Олексіївна 8 ПЗОШ Заріцька Олена Анатоліївна Краснянська Дарина Павлівна 9 СШ №12 Власенко Лідія Володимирівна Колотуша Валерія Ігорівна 10 СШ №3 Риженко Руслана Анатоліївна Морміль Олександра Юріївна 11 СШ №3 Риженко Руслана Анатоліївна ІІ місце Бреський...