Відділ освіти Конотопської міської ради

0

Пробне ЗНО – 2020

ПРОБНЕ ЗНО-2020   Особливості Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО. Переваги пробного ЗНО, яке організовує Харківський РЦОЯО: процедура пробного ЗНО максимально відповідає процедурі основного ЗНО завдання пробного ЗНО відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних...

0

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, німецької та французької мови

Фізика І місце Черняк Єлизавета Леонідівна 7 санаторна школа- інтернат Чухно Валентина Борисівна Пампуха Антон Павлович 8 СШ №12 Колоусова Людмила Миколаївна Бондаренко Віталій Андрійович 9 ЗОШ №14 Ювко Ольга Миколаївна Челноков Іван Андрійович 10 гімназія Шерудило Ольга Миколаївна Бондаренко...

0

План роботи відділу освіти Конотопської міської ради на грудень 2019 року

  Дата, час проведення заходу   Зміст заходу   Відповідальний   Примітка 01.12 Курси підвищення кваліфікації для директорів та заступників директорів за темою: «Впровадження Концепції та реалізація державної політики у сфері реформування закладів загальної середньої освіти НУШ» Зеленська Л.М. Півовар...

Листопад 2019
0

Листопад 2019

№621 від 02.01.2019 №619-од від 27.11.19 Про підсумки конкурсу авторських програм №618-од_27.11.19__БОРОТЬБА_ШОСТКА_АВТО ДЮСШ №617-од_27.11.19_ПАЛАМАРЧУК_КИЇВ №616-од_27.11.19_БАНЬКО_БАСКЕТ_ЧЕРНІГІВ №615-од_27.11.19_БОРЗНА_НОРА_АВТО №612-од ПЦМ Освіта 27.11.2019 №611-од від 27.11.19 Молодь дебатує Житомир №610-од_26.11.19_ОДЕСА_ДЕМЕХА О.О. №609-од_27.11.19_АЛЬОНА_ЗІНЬКІВ_АВТО №608-од_26.11.19_КРАСИЛІВ_ШАТРАВА №606-од від 26.11. 2019 Яцик підсумки №601-од про внесення змін...

0

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та математики

  Правознавство І місце Хрокало Ярослав Олегович 9 гімназія Андрєєва Олена Борисівна Нерода Олександра Дмитрівна 10 ЗОШ №7 Люта  Оксана Іванівна Саларьова Вікторія Вікторівна 11 ЗОШ №10 Дубовик Віталій Володимирович ІІ місце Божок Вероніка Сергіївна 9 СШ №3 Литвиненко Зоя...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Географія

І місце Жданова Вікторія Олегівна 8 ЗОШ №10 Горшеніна Світлана Павлівна Цюпка Богдан Андрійович 9 СШ №3 Філь Людмила Олександрівна Митяй Анна Володимирівна 10 СШ №3 Філь Людмила Олександрівна Подобрій Анна Павлівна 11 ЗОШ №10 Горшеніна Світлана Павлівна ІІ місце...