Змагались юні хіміки

На виконання проекту міської програми по роботі з обдарованими дітьми та учнівською молоддю на 2018-2021 роки, згідно плану роботи міського методичного кабінету і методичного об’єднання вчителів хімії на 2017-2018 навчальний рік  13 березня 2018 року   на базі Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 проведено міський інтелектуальний конкурс з  хімії «Щасливий випадок» для учнів 8 класів  закладів загальної середньої освіти силами міського методичного об’єднання вчителів хімії.

Основною метою даного конкурсу є виявлення обдарованих учнів, які цікавляться хімією, формування життєвих компетентностей, навичок співпраці в команді, любові до  науки.

У конкурсі брали участь 18 учнів 8-х класів з 6 навчальних закладів. Випробування включали в себе 4 конкурси: «Ти мені – я тобі», «Експериментальний», «Гонка за лідером», «Темна конячка», та для уболівальників – «Розгадай ребус». Жеребкуванням було визначено черговість виступу кожної команди в конкурсах. Конкурс «Ти мені – я тобі» передбачав підготовку  теоретичних питань для команд суперників. Конкурс «Експериментальний» дав змогу учням не тільки переглянути на мультимедіа демонстраційні експерименти, а й перевірити теоретичні знання та практичні навички проведення хімічного експерименту. У конкурсі «Гонка за лідером» команди за 1 хвилину мали дати відповідь на якомога більшу кількість запропонованих запитань. Конкурс «Розгадай ребус» передбачав правильне розгадування ребуса.

Учителями хімії шкіл міста була проведена відповідна робота по підготовці команд до участі в конкурсі.

Адміністрацією СШ №3 були створені необхідні  умови для проведення конкурсу: підготовлена актова зала, концертні номери,  необхідні реактиви для проведення експериментальної частини конкурсу. Завдання експериментального конкурсу та  гонки за лідером  висвітлювались на мультимедійному екрані. Учителем хімії СШ №3 Яловою К.В. підготовлено сценарій заходу, вирішено організаційні питання.

За результатами конкурсів та підсумками журі перше місце посіла команда учнів Підлипненської ЗОШ (вчитель хімії Лисенко С.І.), друге місце у команд   ЗОШ №10  (вчитель Бойко І.М.) та   ЗОШ №13   (вчитель хімії Рихлік О.І.), третє місце здобули учні ЗОШ №11 (вчитель хімії Дяченко І.О.). За результатами  випробувань активними учасниками  конкурсу визначено команди   учнів   СШ № 12   (вчитель Доля Ю.М.) та ЗОШ №14 (вчитель Кривогуз Т.В.).

Переможці конкурсу   нагороджені грамотами відділу освіти та пам’ятними сувенірами. Учасники конкурсу нагороджені дипломами відділу освіти та пам’ятними сувенірами.

Захід пройшов на високому організаційному та методичному рівнях.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *