Відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників на тему “Краєзнавство як джерело громадянського, естетичного та творчого розвитку дитини в системі роботи шкільної бібліотеки ”

Краєзнавство – один з  пріоритетних напрямів діяльності шкільної бібліотеки

    Краєзнавство – один з  пріоритетних напрямів діяльності шкільної бібліотеки, а тому 5 червня 2015 року відбувся виїзний семінар-практикум бібліотечних працівників загальноосвітніх навчальних закладів на тему “Краєзнавство як джерело громадянського, естетичного та творчого розвитку дитини в системі роботи шкільної бібліотеки ” у м. Новгород-Сіверський – перлині давньоруської історії, чарівному місті над Десною.

      У ході семінару учасники відвідали  історико-культурний музей-заповідник «Слово о полку Ігоревім», архітектурний ансамбль ХІ-ХІХ ст. – це монастирський комплекс Спасо-Преображенського монастиря, Північна вежа, підземний хід. Відповідно до поставлених завдань поділилися досвідом роботи, поповнили науково-методичні знання, що сприятиме у подальшій роботі підвищенню активності дитячого читання та залученню учнівської молоді до вивчення історії та літератури рідного краю.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *