Відбувся лекторій для вчителів початкових класів

     16 листопада 2016 року на базі Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Григорія Гуляницького за ініціативи Конотопського міського методичного кабінету відбувся лекторій для вчителів початкових класів та заступників директорів з виховної роботи міста за темою «Етнопедагогіка як основа патріотичного виховання дітей та учнівської молоді».

     Педагоги міста активізували та поглибили свої знання з питання використання народної педагогіки у виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів, ознайомилися з досвідом роботи щодо використання у своїй діяльності традицій українського народу викладача Харківської державної академії культури кафедри музеєзнавства, етнолога, етнографа Олени Василівни Щербань. Під час заходу вчителі та заступники директорів з виховної роботи отримали цінну інформацію про українські народні традиції (свята зимового циклу).

   Після зустрічі з педагогами міста Олена Василівна провела майстер-клас за темою «Народна пісня в житті українця» для вчителів Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Григорія Гуляницького.

     Зустріч була дуже змістовною, корисною, цікавою для всіх присутніх.

     Усі духовно збагатися, отримали велику насолоду від спілкування з Оленою Василівною.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *