Відбулося перше святкування дня народження «Афлатота»

17.03.2016 р. в НВК «Казка» 

     17.03.2016 р. в НВК «Казка» відбулося перше святкування дня народження «Афлатота». У гості до Афлатота прийшли діти ІІ молодшої групи, вихователі, батьки, члени творчої групи відділу освіти, які привітали та подарували йому подарунок, виготовлений своїми руками. Діти зробили аплікацію кораблика, на якому здійснили подорож разом з Афлатотом. А ще співали вітальних пісень, водили хоровод, частували чаєм та тістечками. «Афлатот» був приємно вражений зустрічі, яку влаштували йому діти. Для дітей це була незвичайна зустріч-подорож, яка дала можливість познайомитись з новим персонажем в їхньому житті. Разом з «Афлатотом» діти усвідомлять, що світ можна зробити кращим, добрішим. Вихованці поринуть в світ фінансової грамотності, щоб допомагати протистояти різного роду труднощам. Діти в цьому віці кмітливі, здібні, активні, цілеспрямовані в бажанні пізнати оточуючий світ, в якому вони живуть.

     Підтримка та допомога в пізнанні нового, незвіданого з боку вихователів, батьків, членів творчої групи відділу освіти зможе сформувати у дітей соціальну та фінансову грамотність, краще пізнати себе та оточуючий світ.

   Побажаємо «Афлатоту» та дітям пливти по морю знань, долаючи перешкоди та негаразди, досягаючи нових вершин знань та умінь.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *