Відбулось загальноміське свято «Сузір’я дитячих талантів — 2015»

20 травня відбулось загальноміське свято таланту, обдарованості,

     20 травня відбулось загальноміське свято таланту, обдарованості, інтелекту «Сузір’я дитячих талантів — 2015» з нагоди вшанування переможців III, IV етапів предметних олімпіад з базових дисциплін, II, III етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, обласних, Всеукраїнських конкурсів, турнірів та спортивних змагань.    

     Звання “Випускник-інтелектуал” був присвоєний учениці 11 класу Конотопської гімназії Богачек Єлизаветі,  яка є неодноразовою переможницею обласних учнівських олімпіад,  конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт МАН України. Вперше було оголошено про відкриття нової номінації «Інтелектуальна надія». У номінації  “Гармонійна особистість” була нагороджена учениця 11 класу Конотопської гімназії Беспала Олександра,  учениця 11 класу Конотопської гімназії за зайняті призові місця на обласних етапах  Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт МАН України, на фінальному етапі XI Всеукраїнського турніру юних журналістів.

      Традиційним на святі стало нагородження найвищою учнівською відзнакою Конотопської міської ради  золотим та срібним нагрудним знаком «Ерудит» учнів 11 класів. Відзнакою “Срібний ерудит” на згадку про Конотоп за зайняті призові місця на обласному етапі Всеукраїнськиї учнівських олімпіад з правознавства та англійської мови була нагороджена учениця 11 класу Конотопської загальноосвітньої школи №7 Кулик Катерина,яка  вимушена була покинути рідний Донецьк та переїхати  на малу батьківщину свого тата в наше славне місто. Загалом було нагороджено 72 учня.

     Подяками Департаменту освіти  і науки Сумської ОДА за високий рівень підготовки учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України були нагороджені вчителі; подяками міського голови — батьки оюдарованих учнів 11 класів; подяками начальника відділу освіти — директори шкіл гімназії, СШ №3, №9, №12, ЗОШ №10, які доклали чимало зусиль для здобуття учнями успіхів та перемог в учнівських олімпіадах з базових дисциплін, в конкурсі-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт МАН України,  конкурсах та турнірах.

         Щиро вітаємо усіх нагороджених!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *