Відбулася першість з техніки пішохідного туризму

Відкрита першість Конотопської Станції юних туристів з техніки 

  Відкрита першість Конотопської Станції юних туристів з техніки пішохідного туризму відбулась 1 лютого в Підлипненській ЗОШ. Ці змагання проводилися з метою популяризації та пропаганди туризму серед учнівської молоді міста; удосконалення туристських навичок, необхідних для участі в походах; підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань та зміцнення дружніх зв’язків серед гуртківців та керівників гурткової роботи.

   Першість проводилась у трьох вікових групах: молодша (учні 5-6 класів), середня (7-8-класи) та старша (9-11 класи). Змагання проводились в індивідуальному заліку серед юнаків та дівчат.

     Переможцями стали: молодша вікова група – Катерина Тахтай та Олег Філюшин; середня вікова група – Наталія Голуб та Олександр Сібель. Всі учні – вихованці керівника гуртка СЮТур Бориса Миколайовича Берьозова. Серед найстарших учасників кращими були Альона Третяк (керівник – Ігор Миколайович Хвостов) та Максим Тарасенко (керівник – Руслан Борисович Тарасенко).

    Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Конотопської Станції юних туристів та призами і календарями на 2015 рік, які видані за сприяння багаторічного працівника СЮТур Валерія Володимировича Малявчика до 25-річного ювілею закладу. 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *