В книзі рекордів України прізвище учениці художньої школи Зимовець Анастасії

Конкурс дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей» проходить вже другий рік поспіль

    Конкурс дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей» проходить вже другий рік поспіль, задуманий за мотивами книги Олексія Толкачова «Омріяна Україна».

       Цього року на конкурс надійшло майже 1500 листів та малюнків з різних регіонів України. За результатами Конкурсу-фестивалю були визначені 30 переможців та 70 призерів. Однією з переможниць стала  юна конотопчанка, учениця художньої школи Зимовець Анастасія. Вона  була запрошена до Києва для участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Омріяна Україна очима дітей». На Майдані незалежності діти  переможці взяли участь в театралізованому дійстві з малювання і створення великого пазлу, з якого була складена карта України.  Нагородження переможців відбулося 23 серпня, з нагоди Дня прапора України на самому Майдані незалежності за участю першої леді Марини Порошенко, яка привітала маленьких художників та вручила їм грамоти. Потім на Хрещатику, біля будівлі Київської мерії, діти-переможці під керівництвом всесвітньо відомого художника Джамаля Бадвана намалювали рекордно велику картину розміром 7 метрів довжиною та 2 метри шириною. За чотири години діти створили яскраву, кольорову мрію з образами майбутнього. На полотні образи з історичного минулого і майбутні високотехнологічні досягнення, щасливі люди і чисте довкілля, Янгол охоронець який береже нашу Україну та щасливе молоде подружжя,  гармонія, мир і добробут. 

     О сьомій годині вечора 23 серпня було зафіксовано встановлення національного рекорду України з малювання найбільшого полотна дітьми за визначений час. Під час нагородження та частування, учасники отримали іменні сертифікати та подарунки на згадку про дану подію.

       Одночасно з презентацією картини відбулося відкриття виставки сотні кращих робіт з образами майбутнього. Виставка тривала з 23 по 24 серпня. До Дня незалежності діти дарували Батьківщині свої мрії та зображували Україну в якій вони хочуть жити.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *