УКРАЇНА КРІЗЬ ПРИЗМУ МИНУЛОГО ТА СУЧАСНОСТІ

В центральній дитячій бібліотеці відбулася презентація книг

     В центральній дитячій бібліотеці відбулася презентація книг, що були подарованізаступником міського голови з гуманітарних питань Яроцьким В.І. за дорученням міського голови Семеніхіна А.Ю. учням та педагогічному колективу Конотопської спеціалізованої школи №2 з нагоди відзначення 110-тирічного ювілею навчального закладу. Цей захід став результатом спільної роботи шкільної бібліотеки та Центральної дитячої бібліотеки. На презентації були присутні почесні гості: секретар Конотопської міської ради Багрянцева О.Ю., депутат міської ради Лиманчук Є.В., науковий співробітник краєзнавчого музею ім. О.Лазаревського Акічев Ш.М., член Національної спілки журналістів України Матвійчук М.М.

     Із подарованих книг учні Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 спільно з працівникамиЦентральної дитячої бібліотеки створили виставку  «Україна крізь призму минулого та сучасності». В цих книгах  відбився  весь нелегкий період розвитку та становлення нашої держави від козацької доби до нашого тривожного сьогодення. Тож послуговуючись змістом цих книг присутні мали змогу перегорнули сторінки історіїнашої багатостраждальної неньки України. Школярі з натхненням читали вірші про рідну мову, про неймовірно трагічний бій під Крутами, голодомор на Україні 1932-1933 років, Майдан та Революцію Гідності. Хвилиноюмовчання  присутні вшанували пам’ять славних лицарів народних, мужніх захисників Вітчизни, що  голів перед ворогом не схилили.  На завершення заходу  джерелом піднесеного настрою для всіх стала пісня «Україна – це ми» на сл. Ю.Рибчинського, муз. Н.Петраш.

     І дуже добре, що молоде покоління не залишається осторонь від актуальних проблем сучасного суспільства, а прагне будувати своє майбутнє, пам’ятаючи  історію рідного народу.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *