У рідній школі – через півстоліття

 Нещодавно наше місто відвідав видатний земляк – лікар-онколог Михайло Іванович Давидов, який побував у спеціалізованій школі ІІ-ІІІ ступенів №2, де колись навчався.

Нещодавно наше місто відвідав видатний земляк – лікар-онколог Михайло Іванович Давидов, який побував у спеціалізованій школі ІІ-ІІІ ступенів №2, де колись навчався. Михайло Іванович зустрівся з учнями та педагогічним колективом школи.

За словами директора навчального закладу Олени Матвійчук, та зустріч стала для учнів справжнім уроком мудрості та прикладом того, як звичайний хлопчик, який вчився у звичайній школі, грав на баяні та не вирізнявся з-поміж інших учнів, завдяки старанності та наполегливій праці досяг серйозних професійних висот.

Проте, про візит талановитого випускника учням школи нагадуватиме не тільки табличка з його іменем, а й подарунок, який учні школи отримали вже після повернення лікаря до російської столиці. Комп’ютери, ноутбуки, інтерактивні дошки, мультимедійні проектори, принтери, сканери та ксерокси (загальна вартість яких становить сто п’ятдесят тисяч гривень), подаровані Михайлом Давидовим, дадуть можливість підвищити результативність навчально-виховного процесу і будуть корисними учням різних класів, адже в школі створений єдиний інформаційний простір.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *