Свято «День захисту дітей»

1 червня весь світ відсвяткував день захисту дітей

 

         1 червня весь світ відсвяткував день захисту дітей. У нашому місті також проведено свято для маленьких і не дуже конотопчан.

         З 10.00 ранку на пл.Миру проводився гала-концерт «Зірки надії», це було справжнє свято з піснями.

         У сквері на пл.Миру проводилась виставка «Наші сімейні колекції», що показала наскільки цікавими можуть бути спільні захоплення батьків та дітей.

         А в цей час у парку розкинулась бібліогалявинка «Коли сміється дитина-посміхається небо», де всі присутні мали можливість відвідати книжкову виставку та обмінятися книгами. 

         Вихованці ШМ під керівництвом викладача Меха Є.І. провели акцію «Зробимо парк веселим», а вихованці ЦДЮТ показали майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва.

         З 10.00  години  в центральному парку проходив екологічний квест «Подорожуємо країною знань», за участю вихованців СЮН та ЗОШ №13.

         Велика кількість спортивних змагань та показових виступів за участю вихованців ДЮСШ Михайла Маміашвілі пройшли на стадіоні «Юність».

         Всі учні шкіл міста мали можливість позмагатися із вправності в шахах. За участю учнів СШ №3 був організований турнір серед школярів зі стрітболу.  Цікавою та незвичною стала демонстрація нових видів вуличного спорту — паркуру в парку на майданчику паркуристів. На пл.Миру,  вихованці СЮТУР та бажаючі глядачі влаштували змагання з техніки велосипедного туризму. Крім того, учні Конотопської гімназії та СШ №12 мали змогу безкоштовно відвідати Конотопський історичний музей та музей авіації.

         Вихованці СЮТ влаштували розважальну програму «Привіт літо» по вул. Вирівська, 23а.

         Учні шкіл мали можливість потрапити на трамвайну екскурсію містом, що дала багато знань про  рідне місто, а закінчення екскурсії підсолодило морозиво у подарунок. Смачним моментом стало свято морозива, що проходило в ЦДЮТ.

         Із задоволенням відшліфувати своє вокальне мистецтво можна було  у сімейній розважальній програмі «Караоке на майдані», що зустрічала всіх учнів конотопських шкіл та їх батьків біля входу на стадіон «Юність».

         Як стати справжнім бегемотом дізнались вихованці НВК, взявши участь у одноіменній музичній виставі-казці, проведеній МБК «Зоряний». Найменші учасники учили своїх батьків розважатися на ігровому майданчику «Тато, мама, я — дружна сім’я», який організовано силами дошкільних навчальних закладів міста.

         Після сонячних днів з великим задоволення пройшло відкриття купального сезону на міському пляжі «Кандибіне», першовідкривачами якого були учні ЗОШ №10 та ЗОШ №5.

         Погода в день свята була не дуже сприятлива, але, враховуючи ентузіазм організаторів та позитив винуватців свята, можна із впевненістю сказати «Свято вдалось».

 

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *