Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, німецької та французької мови

Фізика
І місце
Черняк Єлизавета Леонідівна 7 санаторна школа- інтернат Чухно Валентина Борисівна
Пампуха Антон Павлович 8 СШ №12 Колоусова Людмила Миколаївна
Бондаренко Віталій Андрійович 9 ЗОШ №14 Ювко Ольга Миколаївна
Челноков Іван Андрійович 10 гімназія Шерудило Ольга Миколаївна
Бондаренко Тимофій Андрійович 11 ЗОШ №14 Ювко Ольга Миколаївна

ІІ місце

Буланов Данило Ігорович 7 СШ №3 Салогуб Оксана Ігорович
Лук`яненко Нікіта Олегович 7 Гімназія Глушан Олена Вікторівна
Арнаут Катерина Олександрівна 8 СШ №3 Салогуб Оксана Іванівна
Шишеніна  Анастасія Едуардівна 8 гімназія Шерудило Ольга Миколаївна
Рихлік Олексій Валентинович 9 ЗОШ №13 Сахно Анатолій Миколайович
Лисенко Микола Валерійович 11 гімназія Папенко Микола Миколайович

ІІІ місце

Хайлюк Єгор Юрійович 7 СШ №2 Рибець Світлана Дмитрівна
Луцкіна Анастасія Валентинівна 7 ЗОШ №7 Салій Сергій Миколайович
Демченко Євгеній Вікторович 7 ПЗОШ Кузько Андрій Михайлович
Кабаков Сергій Андрійович 8 СШ №12 Колоусова Людмила Миколаївна
Алексєєвський Ілля Костянтинович 8 гімназія Шерудило Ольга Миколаївна
Крисько Ярослав Ігорович 8 гімназія Глушан Олена Вікторівна
Кобзар Андрій Вікторович 8 ЗОШ №7 Салій Сергій Миколайович
Фесенко Аліна Олексіївна 9 СШ №3 Салогуб Оксана Іванівна
Бондарев Нікіта  Максимович 9 СШ №12 Василенко Володимир Олексійови
Лисюк Світлана Артемівна 10 СШ №12 Колоусова Людмила Миколаївна
Чеберяко Павло Володимирович 10 СШ №3 Салогуб Оксана Іванівна
Лисенко Роман Юрійович 10 гімназія Шерудило Ольга Миколаївна
Ющенко Артем Валерійович 10 ЗОШ №10 Олексенко Ірина Олексіївна
Басалик Олександра Сергіївна 11 СШ №12 Гричановський Анатолій Миколайович
Левченко Богдан Русланович 11 ЗОШ №11 Олексенко Ірина Олексіївна

 

Німецька мова

І місце

Коломієць Анастасія  Віталіївна 9 гімназія Майборода Тетяна Михайлівна
ІІ місце
Кондрушенко Катерина Андріївна 8 СШ №3 Водоп’янова Оксана Іванівна
Осадча Анастасія Володимирівна 11 гімназія Дмитрієва Анна Сергіївна

ІІІ місце

Пивовар Вікторія Ігорівна 8 СШ №12 Мороз Олександр Павлович
Самохіна Юлія Володимирівна 9 гімназія Майборода Тетяна Михайлівна
Омельченко Кирил Тарасович 10 гімназія Совгир Юлія Григорівна
Уніат Луіза Дмитрівна 10 ЗОШ №10 Карась Владислав Володимирович
Дмитрусенко Софія Олександрівна 11 СШ №12 Мороз Олександр Павлович

 

Французька мова

ІІ місце

Сербін Катерина Анатоліївна 10 СШ №2 Присікайло Інна Олександрівна

ІІІ місце

Назаренко Олександра Сергіївна 10 СШ №2 Присікайло Інна Олександрівна

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...