Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт МАН України
Вітаємо юних науковців Конотопської міської Малої академії наук з перемогами на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнівської молоді, за результатами якого 8 учнів будуть представляти місто Конотоп на ІІІ етапі.
🥇І місце – 7 учнів
🥈ІІ місце – 9 учнів
🥉ІІІ місце – 8 учнів
🏆 І МІСЦЕ:
❗Жданова Вікторія, ЗОШ 10, учениця 10 класу, секція «Геологія» (керівник Горшеніна С.П.),
❗Мащук Артем, ЗОШ 10, учень 10 класу,
секція «Гідрологія» (керівник Горшеніна С.П.),
❗️Скляр Оксана, ЗОШ 10, учениця 10 класу,
секція «Кліматології та метеорології» (керівник Горшеніна С.П.),
❗️Величко Катерина, ЗОШ 10, учениця 10 класу, секція «Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі» (керівники Горшеніна С.П., Кондрушенко І.М.),
❗️Петрушенко Поліна, ЗОШ 10, учениця 11 класу, секція «Історія релігії та релігієзнавства» (керівник Заїка О.С.)
❗️Морозова Яна СШ 3, учениця 10 класу, секція “Економічна теорія та історія економічної думки” ( керівник Олех А.П.)
❗️Марченко Єлизавета, СШ 9, учениця 11 класу, секція “Соціологія” ( керівник Чукрєєва В.В.)
🏆 ІІ МІСЦЕ:
❗️Безкровна Дар’я, ЗОШ 10, учениця 8 класу, секція«Географія та ландшафтознавство (керівники Горшеніна С.П., Михайлик О.О.),
❗Тарасенко Валерія, ЗОШ 10, учениця 11 класу, секція «Історичне краєзнавство»
(керівник Клименко А.С.),
❗Рубан Алевтина, ЗОШ 10, учениця 8 класу,
секція «Історія України» (керівник Клименко А.С.),
❗Тихончук Дар’я, учениця 8 класу, секція «Всесвітня історія» (керівник Клименко А.С.),
❗Белинський Кipiл, ЗОШ 10, учнень 10 класу, секція «Валеологія» (керівник Бойко І.М.),
❗Калиновська Олександра, ЗОШ 10,
учениця 11 класу, секція «Психологія»
(керівник Думенко І.М.),
❗Пилипко Катерина, ЗОШ 10, учениця 10 класу, секція «Агрономія» (керівник Гостєв О.С.)
❗Булега Вікторія, СШ 3, учениця 10 класу, секція “Кримськотатарська гуманітаристика” ( керівник Олех Л.М., Олех А.П.)
❗Назаренко Дарія, СШ 3, учениця 10 класу, секція “Фінанси, грошовий обіг та кредит” ( керівник Олех А.П.)
🏆 ІІІ МІСЦЕ:
❗Медведєв Ян, ЗОШ 10, учень 10 класу,
секція «Географія та ландшафтознавство
(керівник Горшеніна С.П.),
❗Тарасенко Альона, ЗОШ 10, учениця 10 класу, секція «Кліматології та метеорології»
(керівник Горшеніна С.П.),
❗Медведєв Ян, ЗОШ 10, учень 10 класу, секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» (керівник Кондрушенко І.М.),
❗Білевська Поліна, ЗОШ 10, учениця 9 класу, секція «Історичне краєзнавство» (керівник Заїка О.С.);
❗Бєльченко Анастасія, ЗОШ 10учениця 9 класу, секція «Педагогіка» (керівник Пугач О.М.)
❗Назаренко Альона, СШ 3, учениця 9 класу, секція “Мистецтвознавство” ( керівник Олех Л.М.)
❗Єременко Крістіна СШ 3, учениця 10 класу, секція “Мікроекономіка та макроекономіка” ( керівник Олех А.П.)
❗Божкевич Ірина, СШ 3, учениця 10 класу, секція ” Фінанси, грошовий обіг та кредит”(керівник Олех А.П.)
УЧАСНИКИ:
Арнаут Катерина СШ 3, учениця 10 класу
Дзюба Дмитро ЗОШ 10, учень 9 класу
Андрієнко Анастасія ЗОШ 14, учениця 10 класу
Поляченко Анастасія ЗОШ 14, учениця 9 класу
Міхєєва Вікторія ЗОШ 10, учениця 10 класу
Гончаренко Юлія Гімназія, учениця 10 класу
Чайка Юлія ЗОШ 10, учениця 10 класу

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.