Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Інформаційні технології

 

І місце
Медвєдєв Ян Віталійович 8 ЗОШ №10 Кондрушенко Іван Миколайович
Коблик Дарина Олександрівна 9 ЗОШ №7 Романенко Наталія Андріївна
Кузько Андрій Володимирович 10 ЗОШ №7 Романенко Наталія Андріївна
Восканян Євген

Олександрович

11 ЗОШ №7 Романенко Наталія Андріївна
ІІ місце
Стриженко Артем Олександрович 8 ЗОШ №7 Романенко Наталія Андріївна
Кісіль Ростислав Вікторович 9 ЗОШ №14 Мигун Марина Анатоліївна
Йова Богдан Сергійович 10 СШ №12 Мороз Оксана Олександрівна
Левченко Богдан Русланович 11 ЗОШ №10 Кондрушенко Іван Миколайович
ІІІ місце
Кабаков Сергій Андрійович 8 СШ №12 Мороз Оксана Олександрівна
Копергін  Артем Дмитрович 8 СШ №12 Мороз Оксана Олександрівна
Мусієнко Владислав Анатолійович 9 ЗОШ №10 Кондрушенко Іван Миколайович
Герасименко Вадим Вікторович 10 СШ №12 Мороз Оксана Олександрівна
Бондаренко Тимофій Андрійович 11 ЗОШ №14 Мигун Марина Анатоліївна

 

Хімія

І місце
Кашаба Олександра Сергіївна 7 СШ №12 Доля Юлія

Миколаївна

Білан Домініка Сергіївна 8 СШ №12 Кагадей Тетяна Володимирывна
Краснянська Дарина Павлівна 9 СШ №12 Доля Юлія

Миколаївна

Верещака Тетяна Олександрівна 10 СШ №12 Доля Юлія

Миколаївна

Лисенко Микола Валерійович 11 гімназія Іллєнко Тетяна

Іванівна

ІІ місце
Щербина Ярослава Сергіївна 7 СШ №12 Доля Юлія

Миколаївна

Обруч Даніїл Володимирович 7 СШ №12 Доля Юлія

Миколаївна

Дяковченко Владислава Володимирівна 7 СШ №3 Бендюк Любов Іванівна
Пампуха Антон Павлович 8 СШ №12 Кагадей Тетяна Володимирывна
Калита Елизавета Романівна 9 СШ №12 Доля Юлія

Миколаївна

Ющенко Артем Валерійович 10 ЗОШ №10 Бойко Ірина

Миколаївна

Морміль Олександра

Юріївна

11 СШ №3 Бендюк Любов Іванівна
ІІІ місце
Клименко Єгор Павлович 7 ЗОШ №14 Кривогуз Тетяна Віталіївна
Шерудило Андрій Олександрович 7 ЗОШ №7 Михтуненко Оксана Іванівна
Хайлук Єгор  Юрійович 7 СШ №2 Нікіфорова Алла Олександрівна
Шеремет  Артем Русланович 7 ЗОШ №10 Бойко Ірина Миколаївна
Белинський Кіріл Сергійович 8 ЗОШ №10 Бойко Ірина Миколаївна
Кобзарь Андрій Вікторович 8 ЗОШ №7 Михтуненко Оксана Іванівна
Листрова Валерія Олексіївна 8 ПЗОШ Заріцька Олена Анатоліївна
Малявко Марія Олегівна 8 ЗОШ №7 Михтуненко Оксана Іванівна
Мухін Дмитро Валерійович 8 СШ №2 Нікіфорова Алла Олександрівна
Фесенко Максим Олександрович 9 СШ №2 Нікіфорова Алла Олександрівна
Єфременко Тетяна Вікторівна 9 ЗОШ №13 Рихлік Ольга

Ігорівна

Васильченко Анастасія

Юріївна

11 СШ №12 Кагадєй Тетяна Володимирівна

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...