Підсумки фестивалю-конкурсу «Джерела Конотопщини – 25» !

ВІТАЄМО переможців фестивалю-конкурсу «Джерела Конотопщини – 25» !
Управління освіти Конотопської міської ради висловлює слова вдячності всім учням,вихованцям закладів освіти міста за участь та створення творчих і неперевершених робіт, а також членам журі, колективу Конотопського центру дитячо-юнацької творчості за сприяння та проведення щорічного конкурсу!

Образотворче мистецтво (школи)

МОЛОДША

І Бойко Анна (Демидко Н.О.) Підлипненська ЗОШ

ІІ Стрикун Артем (Тарасенко Ю.В.) ЗОШ №14

ІІ Мацько Єлизавета (Ковган Н.О.) ЗОШ №7

ІІІ Москаленко Дмитро (Ковган Н.О) ЗОШ №7

ІІІ Борисов Ілля (Черних О.О.) ЗОШ №12

СЕРЕДНЯ

І Кошова Анастасія (Юрченко Т.О.) ЗОШ №5

ІІ Лузан Оксана (Демидко Н.О.) Підлипненська ЗОШ

ІІ Горлач Анжеліка (Гайдай О.М.) ЗОШ №11

ІІІ Бабіч Тетяна (Тарасенко Ю.В.) ЗОШ №14

ІІІ Шевченко Олена (Бистро Л.В.) ЗОШ №13

СТАРША

І Давиденко Марина (Бистро Л.В.) ЗОШ №13

ІІ Кашпіровська Ірина (Сметаніна О.М.) Конотопська гімназія

ІІ Шульц Олена (Тюріна Т.В.) СШ №2

ІІІ Коваленко Анастасія (Сметаніна О.М.) Конотопська гімназія

Образотворче мистецтво (позашкілля)

МОЛОДША

І Омельченко Валерія (Боярчук О.А.) Конотопська дитяча художня школа

ІІ Смирнова Лілія (Некула О.М.) Конотопська дитяча художня школа

ІІ Шешеня Нікіта («Колорит» Федченко С.О.) Центр дитячо-юнацької творчості

ІІІ Карась Дарія (Катрошенко О.М.) Конотопська дитяча художня школа

ІІІ Ковальов Петро (Борошнєв В.О.) Центр дитячо-юнацької творчості

СЕРЕДНЯ

І Лубинець Поліна (Лященко О.М.) Конотопська дитяча художня школа

ІІ Івашко Андрій (Борошнєв В.О.) Центр дитячо-юнацької творчості

ІІ Нікітіна Вероніка (Наумчик Н.С.) Конотопська дитяча художня школа

Декоративно-ужиткове мистецтво

Квілінг

І Плешкан Валерія (гурток «Народні ремесла» Слишик Л.І.) Станція юних натуралістів

ІІ Корнієнко Світлана («Фантазія» Савінкіна Д.М.) Центр дитячо-юнацької творчості

ІІІ Басенкова Тетяна (Барладян Л.О.) СШ №9

ІІІ Білан Єлизавета (Крицька В.Н.) ЗОШ № 13

Витинанка

І Колективна робота учнів Конотопської гімназії (Тищенко І.Ф.)

Солоне тісто (панно, рельєф)

І Бойко Анна (Бойко О.В.) Підлипненська ЗОШ

ІІ Дробязко Надія (Тищенко І.Ф.) Конотопська гімназія

ІІІ Кручок Владислав (Зимовець) Конотопська дитяча художня школа

Об’ємна паперопластика

І Коновал Оля, Гребеник Софія (Крицька В.Н.) ЗОШ №13

ІІ Дубак Єлизавета (Барладян Л.О.) СШ № 9

Моделювання з фанери

І Журба Захар (Сидоренко М.О.) Підлипненська ЗОШ

ІІ Кулішов Володимир (Гайдай О.М.) ЗОШ № 11

ІІІ Гурін Назар (Гуденко С.О.) ЗОШ 14

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.