Переможці ІІ етапу XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
СПИСОК
учнів, переможців ІІ етапу XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020-2021 н.р. та вчителів, які їх підготували
П.І.П. учня | Клас | Заклад освіти | Вчитель |
Конкурс Т.Г.Шевченка
І місце | |||
Шендрик Ярослава Олександрівна | 5 | гімназія | Хижняк Інна Михайлівна |
Федоренко Анастасія Олексіївна | 6 | СШ№12 | Братусь Тетяна Миколаївна |
Водопянова Аліна Юріївна | 7 | гімназія | Журавель Л.В. |
Сизон Каріна Акмалівна | 8 | СШ №2 | Пономарьова Любов Михайлівна |
Лобурцова Вероніка Олексіївна | 9 | гімназія | Самоха Л.П. |
Мусорова Анна Сергіївна | 10 | ПЗОШ | Прокопець Тетяна Петрівна |
Стефанишин Аліна Іванівна | 11 | гімназія | Головань Н.М. |
ІІ місце | |||
Мокроусова Ніна Артурівна | 5 | СШ №12 | Петренко Лариса Іванівна |
Ковтун Софія Віталіївна | 5 | СШ №3 | Передрій Тетяна Григорівна |
Соболенкова Софія Юріївна | 6 | гімназія | Кусенко Ю.М |
Асаула Михайло Сергійович | 7 | ЗОШ №10 | Клименко Валентина Миколаївна |
Лещенко Яна Романівна | 7 | СШ№3 | Передрій Тетяна Григорівна |
Куликова Єлизавета Сергіївна | 8 | гімназія | Юрченко Т.О. |
Коломієць Вікторія Вікторівна | 9 | ПЗОШ | Прокопець Т.П. |
Краснянська Дарина Павлівна | 10 | СШ №12 | Моісеєнко Дарина Павлівна |
Стешенко Ігор Юрійович | 11 | ЗОШ№7 | Ілляшенко Ольга Іванівна |
Нерода Олександра Дмитрівна | 11 | ЗОШ№7 | Ілляшенко Ольга Іванівна |
ІІІ місце | |||
Берендюгіна Дар’я Русланівна | 5 | СШ №9 | Папенко Оксана Володимирівна |
Обуч Крістіна Віталіївна | 5 | ЗОШ №5 | Карпенко Тетяна Генадіївна |
Ріпа Софія Сергіївна | 6 | СШ №2 | Пономарьова Любов Михайлівна |
Жукова Анна Валентинівна | 7 | СШ №9 | Лук’яненко Алла Борисівна |
Малиновська Валерія Олександрівна | 8 | ЗОШ №5 | Мірошниченко Людмила Володимирівна |
Щербина Ярослава Сергіївна | 8 | СШ №12 | Леонтьєва Ольга Іванівна |
Федюрко Оксана Петрівна | 9 | ЗОШ №11 | Лемешко Олена Анатоліївна |
Свистун Катерина Олегівна | 9 | ЗОШ №5 | Дубина Лілія Миколаївна |
Басенкова Тетяна Георгіївна | 10 | СШ№9 | Плаксіна Людмила Володимирівна |
Бондар Ксенія В’ячеславівна | 11 | СШ №12 | Братусь Тетяна Миколаївна |
Останні коментарі