Олексій Масик – бронзовий призер Юнацьких Олімпійських ігор

3 вересня 2014 року на міському залізничному вокзалі відбулась урочиста зустріч – Олексія Масика

     3 вересня 2014 року на міському залізничному вокзалі відбулась урочиста зустріч – Олексія Масика, який завоював бронзову медаль у змаганнях із греко-римської боротьби на Юнацькій Олімпійській Олімпіаді у Нанкіні (Китай).
     Олексій – учень Конотопської спеціалізованої школи №9, вихованець відділення греко-римської боротьби Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи Михайла Маміашвілі, майстер спорту України, член молодіжної збірної команди України з греко-римської боротьби, діючий чемпіон України, срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів, а відтепер і бронзовий призер II літніх Олімпійських Ігор в Китаї.
     З нагоди такої події юного спортсмена зустрічала офіційна делегація на чолі з міським головою Василем Дзедом. Привітати Олексія з таким значним спортивним досягненням прийшли представники влади, працівники спортивної галузі міста, учні відділення греко-римської боротьби спортивної школи, вчителі та рідні чемпіона. І, звісно ж, його наставник – тренер-викладач з греко-римської боротьби ДЮСШ Михайла Маміашвілі Віктор Гайдук.
      Уся спортивна школа пишається успіхами свого вихованця і все місто може пишатися такою визначною перемогою.
      Бажаємо юному спортсмену нових звершень, міцного здоров’я та підкорити вершини спортивного Олімпу!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *