Обласний зліт педагогів зі спортивного туризму

Семінар-зліт зі спортивного туризму для працівників освіти відбувся поблизу села Велика Чернеччина Сумського району.

Семінар-зліт зі спортивного туризму для працівників освіти відбувся поблизу села Велика Чернеччина Сумського району. У його рамках пройшов Чемпіонат області зі спортивного туризму серед працівників освіти. Він проводився з метою подальшого розвитку дитячого та юнацького туризму, підвищення фахового рівня педагогів області, пропаганди здорового способу життя, підготовки до участі в Кубку України зі спортивного туризму серед працівників освіти.

До програми Чемпіонату були включені командна смуга перешкод та змагання зі спортивного орієнтування.

У змаганнях брали участь команди міст і районів Сумщини, серед яких була й команда Конотопа. До складу нашої команди входили: директор станції юних туристів Валентина Анатоліївна Черняк, керівники гуртків Руслан Борисович Тарасенко, Микола Олександрович Таскаєв та Ігор Миколайович Хвостов, а також вчитель фізкультури СШ № 2 Сергій Петрович Юрченко та практичний психолог цієї школи Наталія Сергіївна Тимчук.

Наша команда посіла І місце в командній смузі перешкод та посіли ІІІ місце в загальнокомандному заліку.

«Ці змагання, – ділиться враженнями Р.Б.Тарасенко, – проводяться вже майже два десятиліття і завжди надовго запам’ятовуються неповторною атмосферою, притаманною туризму. Ось і цього разу, незважаючи на погодні умови, чемпіонат залишив по собі не тільки суто спортивні аспекти.

Хоча й на змагальних дистанціях боротьба йшла з максимальною напругою,серйозне суперництво за перемогу разом з нашою командою вели освітяни Кролевця та Сумського району (вони, до речі, стали призерами в командному заліку). Тим приємніше було повертатися додому з нагородами».

 

В.А.Черняк

Директор станції юних туристів

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *