Наказ про організацію літнього оздоровлення 2019

Конотопська міська рада

ВІДДІЛ  ОСВІТИ

НАКАЗ

   25.04.2019                                         м. Конотоп                                    № 252-од

 

Про організацію літнього оздоровлення, відпочинку

та зайнятості учнівської молоді

у 2019 році

 

На виконання Закону України  «Про оздоровлення та відпочинок дітей», рішення виконавчого комітету Конотопської міської ради від 22.04.2019 № 93 «Про оздоровлення дітей та підлітків влітку 2019 року», з метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої кампанії у 2019  році,  додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Затвердити  заходи відділу освіти щодо організації відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей, учнівської молоді влітку 2019 року (додаток 1).

2.Керівникам закладів освіти:

2.1.Забезпечити виконання заходів щодо організації відпочинку, оздоровлення та зайнятості учнівської молоді влітку 2019 року.

2.2. Провести необхідну організаційну роботу щодо своєчасної підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.

2.3. Забезпечити цільове використання бюджетних коштів, передбачених на проведення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

2.4. Сприяти залученню інвестицій на оздоровлення та відпочинок дітей, модернізацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, забезпечувати всебічне    заохочення    та    підтримку    підприємств,    установ,   організацій, професійних спілок і фондів, а також добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, спрямованих на оздоровлення та відпочинок дітей.

2.5. Ужити заходів для організації на базі закладів загальної середньої освіти таборів з денним перебуванням та забезпечити дотримання в них належного догляду за дітьми, режиму харчування, денного відпочинку, прогулянок, проведення відповідної виховної, фізкультурно-спортивної та культурно-екскурсійної роботи, передбачити зміцнення матеріально-технічної бази приміщень, де буде функціонувати пришкільний (профільний) табір.

2.6. Забезпечити контроль за створенням у закладах оздоровлення та відпочинку належних умов для охорони життя і здоров’я дітей, якісного харчування, дотримання санітарних, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, купання у водоймах, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.

2.7. Здійснювати контроль за організацією в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку виховного процесу, змістовного дозвілля дітей, роботи гуртків, клубів, студій, об’єднань за інтересами.

2.8. Забезпечити зайнятість у літній період дітей шкільного віку, особливо із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

2.9. Визначити 1 червня 2019 року День захисту дітей офіційним робочим днем у пришкільних та профільних таборах, працівникам надати інший день відпочинку.

3.Централізованій  бухгалтерії  відділу освіти (головний   бухгалтер           Бачал Т.І.) забезпечити фінансування витрат на проведення оздоровчої кампанії та контроль за використанням коштів.

4.Затвердити склад комісії відділу освіти з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року (додаток 2).

5.Залучити для підготовки ПДЗОВ «Мрія» шкільний автобус Підлипненської ЗОШ.

 1. Провідному спеціалісту нормативності освіти та кадрової роботи відділу освіти Мусієнко Ю.М.:

6.1. Забезпечити контроль за діяльністю закладів оздоровлення та відпочинку  та  організацією виховної  роботи в них;

6.2. Забезпечити видачу пільгових путівок до позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку  «Мрія», згідно подання підтверджуючих документів та рішення комісії з розподілу пільгових путівок.

 1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти                                                     О. БЕСПАЛА

 

 

 

 

 

Юлія Мусієнко

 

Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

від 25.04.2019 № 252-од

 

 

ЗАХОДИ

щодо організації в навчальних закладах відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей, учнівської молоді влітку 2019 року

 

1.Забезпечити роботу пришкільних  оздоровчих таборів з денним перебуванням протягом 14 робочих днів, створивши  в освітніх закладах належні умови  для функціонування дитячих оздоровчих пришкільних таборів, забезпечити дотримання в них санітарно-гігієнічних норм, техніки безпеки та протипожежних правил під час відпочинку, подорожей, екскурсій, перевезення дітей, купання їх у водоймищах, на об’єктах праці (додаток 1 до заходів). Не допускати відкриття закладів оздоровлення та відпочинку без підписаного членами комісії відповідного акту прийомки табору.

                              Керівники закладів освіти

травень –серпень 2019 року

 1. Перевести з 03.06.2019 до 31.08.2018 заклади дошкільної освіти на санаторний режим роботи. Не допускати закриття закладів дошкільної протягом оздоровчого сезону без відповідних підстав.

Керівники ЗДО,відділ освіти

червень-серпень 2019 року

 1. Забезпечити оздоровлення не менше 50 % дітей шкільного віку від загальної їх кількості в навчальному закладі на базі пришкільних, профільних, заміських таборів, наметових таборів, санаторних груп, тощо.

Керівники закладів освіти

травень -серпень 2019 року

4.Забезпечити  якісне харчування дітей у  пришкільних та профільних таборах,  оздоровчому таборі “Мрія”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591,  розробленого меню, погодженого з Держпродспоживслужбою. У літній оздоровчий період збільшити на 10% витрати на харчування в закладах дошкільної освіти для придбання свіжих овочів і фруктів.

Керівники закладів освіти,

централізована бухгалтерія відділу освіти

травень-серпень 2019 року

 1. Забезпечити контроль за організацією харчування, постачання в дитячі оздоровчі заклади продуктів харчування належної якості з обов’язковою їх сертифікацією, визначених відповідним договором та контроль за даним питанням.

Захарченко Л.М.,

Гуминська О.П.,

Керівники закладів освіти,

директор  табору „Мрія”

травень-серпень 2019 року

6.Укомплектувати педагогічними кадрами оздоровчі табори та пришкільні і профільні табори.

Керівники закладів освіти,

директор табору «Мрія»

травень-серпень 2019 року

 1. У кожному закладі освіти розробити виховні плани роботи з дітьми на весь літній період, забезпечити їх виконання.

Керівники закладів освіти

До 26.05.2019

 1. Взяти під контроль учнів, які перебувають на обліку в органах внутрішніх справ, службі міської ради у справах дітей, виховуються в деструктивних сім’ях, схильних до правопорушень, поєднувати їх відпочинок із суспільно-корисною працею, склавши графік їх зайнятості на період червень-серпень.  Керівники закладів загально середньої та

позашкільної освіти                                                                                         травень-серпень 2019 року

 1. Приділяти особливу увагу пропаганді здорового способу життя, залучати дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом під час перебування в оздоровчих закладах.

Керівники  закладів освіти

травень-серпень 2019 року

 1. З метою поглиблення змісту і форм виховної роботи під час оздоровлення дітей та учнівської молоді, залучити до співпраці молодіжні, жіночі, громадські організації, благодійні фонди, волонтерів. Організувати роботу щодо залучення дітей до волонтерського руху, активно пропагувати проведення відповідних акцій.

Керівники закладів освіти

травень-серпень 2019 року

 1. Створити умови для функціонування учнівських ремонтних бригад, бригад по благоустрою з метою догляду за закріпленими клумбами  міста, благоустрою територій закладів освіти (додаток 2 до заходів).

Керівники закладів освіти

травень-серпень 2019 року

 1. Забезпечити роботу учнівських бригад з благоустрою по реалізації міського проекту “Ландшафтний дизайн” на базі СЮН у кількості осіб не менше 20, за наступним графіком:
03.06-04.06 СШ №3
05.06-06.06 ЗОШ №7
07.06,10.06 СШ № 9
11.06-12.06 СШ № 2, ЗОШ № 14
13.06-14.06 СШ № 12
17.06-18.06 ЗОШ №10
19.06-20.06 ЗОШ  №5
21.06,24.06 ЗОШ № 13
25.06-26.06 ЗОШ № 11

Керівники закладів освіти

червень 2019 року

13.Забезпечити проведення з учнями-вихованцями оздоровчих таборів  туристсько-екскурсійних поїздок, подорожей, походів  по вивченню природних та історичних пам’яток Конотопа, Сумської області та України. Не допускати перевезення дітей без оформлення відповідних дозвільних документів.

Керівники закладів освіти

травень-серпень 2019 року

 1. Уживати заходів, спрямованих на безпечне перебування дітей у дитячих оздоровчих закладах, підвищення відповідальності педагогів та інших працівників за збереження життя і здоров’я дітей. Приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам, дотримання санітарних, протипожежних правил, порядку проведення походів і купання дітей у водоймищах.

Керівники закладів освіти

травень-серпень 2019 року

 1. Висвітлювати в ЗМІ хід підготовки та проведення оздоровчої кампанії 2019 року.

Відділ освіти,

Керівники закладів освіти,

директор табору «Мрія»

травень-серпень 2019 року

 1. Проводити огляди стану виховної роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку з метою оновлення змісту, посилення уваги до проблем організації педагогічної роботи та підвищення рівня виховної роботи з дітьми в оздоровчий період.

Відділ освіти,

Керівники закладів освіти

червень-серпень 2019 року

 1. Провести в місті огляд-конкурс на кращу організацію роботи оздоровчих таборів. Роботи на конкурс направити до відділу освіти до 10.08.2019 року. Забезпечити участь у обласному огляді-конкурсі.

Відділ освіти,

Керівники закладів освіти,

червень-серпень 2019 року

 1. Організувати роботу оздоровчих профільних таборів на базі закладів позашкільної освіти у дві зміни (додаток 3 до заходів).

Керівники позашкільних

закладів освіти

червень-серпень 2019 року

 1. Організувати та провести літні мовні табори на базі спеціалізованих шкіл № 2,3,9,12 та гімназії на базі інших закладів загальної середньої освіти відповідно до вибраної тематики.

Керівники закладів освіти

червень 2019 року

 1. Забезпечити роботу позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Мрія” в три зміни та оздоровлення у закладі у кількості 330 дітей.

Відділ освіти

директор  табору “Мрія”

червень-серпень 2019 року

 1. Забезпечити оздоровлення та відпочинок учнів пільгових категорій з числа учнів закладів освіти міста в оздоровчому таборі “Мрія”                                                                                     Керівники закладів освіти,

директор табору «Мрія»

червень-серпень 2019 року

 1. Організувати 100% оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за рахунок місцевого, обласного бюджетів, залучених спонсорських коштів.

Керівники закладів освіти

червень-серпень 2019 року

 1. Забезпечити якісний відпочинок та оздоровлення, в першу чергу, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісті) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи; бездоглядним та безпритульним дітей (дітей, які опинились у складних життєвих обставинах); дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей (переможцям та призерам міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад), дітей, які є відмінниками навчання, дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дитячим творчим колективам та спортивним командам, бездоглядних і безпритульних дітей,  в  пришкільних, профільних, заміських, наметових таборах тощо.

Керівники закладів освіти

червень-серпень 2019 року

 1. Забезпечити вихователями санаторні групи при ЦРЛ (по 1 вихователю,) за наступним графіком:

 

03.06-07.06 НВК «Казка»
10.06-14.06 СШ № 2
17.06-21.06 ЗОШ № 10
24.06-27.06 СШ № 3
01.07-05.07 ЗОШ № 11
08.07-12.07 СШ №9
15.07-19.07 ЗОШ №5
22.07-26.07 СШ  №12
29.07-02.08 ЗОШ №14
05.08-09.08 НВК ЗОШ І ст.
12.08-16.08 Гімназія
19.08-23.08 ЗОШ №7

 

Керівники закладів освіти

червень-серпень 2019 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до заходів

 

Оздоровлення у пришкільних таборах

 

№ п/п Назва закладу Зміна Термін роботи табору Кількість дітей Місце харчування
1 НВК «Казка»

 

І 27.05-12.06

 

200 НВК «Казка»

 

2 НВК ЗОШ І ст. І

 

27.05-12.06

 

180

 

НВК ЗОШ І ст.
3 СШ № 2 І 27.05-12.06

 

80 СШ № 2
4 СШ № 3 І 27.05-12.06

 

200 СШ № 3
5 ЗОШ № 5

 

І 27.05-12.06

 

200 ЗОШ № 5 (початкова ланка, вул. Жарикова, 25)
6 ЗОШ № 7

 

І 27.05-12.06

 

150 ЗОШ № 7 (вул. Петровського,62
7 СШ № 9

 

І 27.05-12.06

 

200 СШ № 9 + початкова ланка, вул. Вирівська,23а
8 ЗОШ № 10

 

І 27.05-12.06

 

100 ЗОШ № 10

 

9 ЗОШ № 11

 

І 27.05-12.06

 

130 ЗОШ № 11

 

10 СШ № 12

 

І 27.05-12.06

 

250 СШ № 12

 

11 ЗОШ № 13

 

І 27.05-12.06

 

200 ЗОШ № 13

 

12 ЗОШ № 14

 

І 27.05-12.06

 

130 ЗОШ № 14

 

13 Підлипненська ЗОШ

 

І 27.05-12.06

 

60 Підлипненська ЗОШ

 

14 Гімназія І

 

 

27.05-12.06

 

150

 

 

Гімназія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до заходів

Трудова зайнятість

 

Назва

закладу

Всього об’єднань В них дітей Ремонтні бригади Бригади по благоустрою
Всього В них дітей Всього В них дітей
гімназія 2 36 1 16 1 20
СШ №2 2 26 1 16 1 10
СШ №3 4 56 2 16 2 40
ЗОШ №5 4 36 1 16 3 20
ЗОШ №7 4 56 1 16 3 40
СШ №9 6 80 1 20 5 60
ЗОШ №10 6 70 1 20 5 50
ЗОШ №11 2 36 1 16 1 20
СШ №12 1 10 1 10
ЗОШ №13 1 16 1 16
ЗОШ 14 2 36 1 16 1 20
ПЗОШ 2 36 1 16 1 20
Всього 38 494 12 184 30 310

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

до заходів

 

Оздоровлення у профільних таборах

 

Заклад Зміна Місце харчування
І зміна

 

ІІ зміна

 

ІІІ зміна

 

ДЮСШ

 

 

 

50

06.08-23.08

Кафе «Стожари»
СЮН

 

35

27.05-12.06

СШ № 9 (вул.Сарнавська)
СЮТ 30

27.05-12.06

ЗОШ № 11
СЮТур 30

27.05-12.06

ЗОШ № 11
ХШ

 

40

27.05-12.06

Кафе «Орхідея»
ШМ 35

27.05-12.06

ЗОШ № 5
ЦДЮТ 80

27.05-12.06

НВК «Казка»

 

 

Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

від 25.04.2019 № 252-од

 

 

Склад комісії відділу освіти

з питань оздоровлення та відпочинку влітку 2019 року

 

Голова комісії           Беспала О.В., начальник відділу освіти;

 

Члени комісії           Мусієнко Ю.М., провідний спеціаліст відділу освіти;

Мороз А.О., заступник начальника відділу освіти;

Захарченко Л.М., завідувач сектору відділу освіти;

Бобир О.В., начальник групи централізованого та господарського обслуговування відділу освіти;

Бочкун С.М., начальник Держпродспоживслужби (за згодою).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *