Фестиваль творчої майстерності

15 – 16 березня 2016 року в позашкіллі були проведені майстер-класи 

   15 – 16 березня 2016 року в позашкіллі були проведені майстер-класи учасниками фестивалю творчих педагогічних лабораторій «Керівник гуртка – 2016».

    15 березня свої майстер-класи демонстрували Хвостов І.М., керівник гуртка «Пішохідний туризм» (СЮТур) та Борсяк Г.А. керівник авіамодельного гуртка СЮТ.

    Ігор Миколайович Хвостов познайомив учасників майстер-класу з пішохідним туризмом, розкрив особливості туризму та познайомив з видами перешкод під час походу. На практиці діти спробували деякі види перешкод подолати самостійно.

   Георгій Анатолійович Борсяк показав «вищий пілотаж» з виготовлення літаків. Діти виготовили з пінопласту літачки та потім мали можливість їх випробувати у дії.

     Завершила ІІ етап фестивалю Гланц Ю.С., керівник вокально-хореографічного гуртка «До-Мі-Соль-ка» ЦДЮТ, яка провела неперевершений майстер-клас з учнями 3-4 класів. Учасники майстер-класу мали можливість не лише пограти, але й вивчити найпростіші правила справжнього артиста та спробувати себе на «великій» сцені Х-фактора.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *