Безпека життєдіяльності під час новорічно-різдвяних свят і зимових канікул

З 28 грудня 2020 по 10 січня 2021 починається довгоочікувана пора канікул. Найулюбленіший час для дітей та тривожний час для дорослих.

Управлінням освіти Конотопської міської ради видано наказ, у якому наголошено керівникам про необхідність проведення інструктажів для здобувачів освіти з безпеки життєдіяльності під час новорічних та різдвяних свят, зимових канікул (з питань дотримання правил пожежної та електробезпеки, техногенної безпеки та безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, дотримання правил гігієни у період поширення епідемічних захворювань (зокрема гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої SARS-CoV-2),  користування громадським транспортом, поводження з незнайомими людьми та підозрілими предметами, небезпеки перебування на льодяних поверхнях річок і водоймищ, використання піротехніки тощо).

Рекомендовано провести роз’яснювальну роботу серед дітей щодо правил поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обмороження, порядку надання домедичної допомоги.

Зі свого боку, наголошуємо батькам про необхідність постійного нагадування своїм дітям про правила поведінки у громадських місцях, транспорті, під час прогулянок. Рекомендуємо: завжди бути на зв’язку із своєю дитиною та познайомитись із її друзями, адже дана інформація завжди допоможе застерегти та протидіяти необдуманим вчинкам дітей!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.