Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/osvitak/osvita-konotop.gov.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Розпочалася серія науково-практичних семінарів "Особливості вивчення курсу інформатики в 8-му класі за новою програмою в 2016/2017 н.р." | Відділ освіти Конотопської міської ради

Розпочалася серія науково-практичних семінарів “Особливості вивчення курсу інформатики в 8-му класі за новою програмою в 2016/2017 н.р.”

12 жовтня 2016 року на базі Конотопської гімназії 

    12 жовтня 2016 року на базі Конотопської гімназії розпочалася серія науково-практичних семінарів для вчителів інформатики міста Конотопа за темою “Особливості вивчення курсу інформатики в 8-му класі за новою програмою в 2016/2017 н.р.”. Усі вчителі стали учасниками майстер-класу «Програмування в середовищі Lazarus у 8 класі за новою програмою».

   Особлива подяка Максименко Марині Миколаївні, вчителю-методисту Конотопської гімназії за підготовку та проведення майстер-класу. Найщиріші слова вдячності адміністрації та вчителям інформатики гімназії  Попко О.М. та Фалько Ю.Г. за створення належних умов для проведення семінару.

    19 жовтня 2016 року відбудеться наступний майстер-клас.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...