Юні дарування Конотопа

     Стало вже доброю традицією на початку кожного року нагороджувати стипендією голови обласної державної адміністрації кращих із кращих учнів області. 14 лютого 2017 року в залі засідань Сумської обласної державної адміністрації голова облдержадміністрації Микола Олексійович Клочко зустрічався з юними даруваннями Сумщини, аби вручити стипендії й дипломи найкращим учням області, переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань. Приємно, що серед  кращих учнів області – п’ять учнів із загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста:

   Доля Максим В`ячеславович, учню 10 класу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12, який є неодноразовим переможцем ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів, так у цьому навчальному році учень має такі досягнення: ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики;І місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики; І місце на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики.

     Степаненко Олександра Петрівна, учениця 10 класу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, яка є постійним учасником і переможцем предметних олімпіад, різноманітних інтелектуальних змагань, турнірів, творчих конкурсів, серед них: ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; І місце на ІІ етапі Міжнародного конкурсу української мови імені П.Яцика; ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки; ІІ місце на ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка; І місце у міському турнірі юних економістів  (у  складі команди); ІІ місце у обласному турнірі юних економістів (у  складі  команди).

      Коноваленко Владислав Олегович учень 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, який є постійним учасником і переможцем різноманітних інтелектуальних змагань, турнірів, творчих конкурсів та предметних олімпіад, його досягнення: І місце  на  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії; ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії; ІІІ місце у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність»  (секція – суперкнига); учасник ХІІ Всеукраїнського турніру юних географів.

   Гапєєва Владислава Олегівна, учениця 10(6) класу Конотопської гімназії, яка є неодноразовою переможницею Всеукраїнських мовно-літературних конкурсів ім. П.Яцика, конкурсу творчих робіт ім. Т.Шевченка та олімпіад: І місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з української мови та  літератури; І місце на ІІ етапі  Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.

     Мажара Анастасія Сергіївна, учениця 10 класу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, вихованка Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі, яка має високі досягнення у спорті: І місце на чемпіонаті України з футзалу серед команд дівчат 2001 – 2002 року народження; ІІ місце  на чемпіонаті України з футзалу серед команд дівчат 2001 – 2002 року народження; ІІІ місце на чемпіонаті України з футболу (U–15);І місце на чемпіонаті Сумської області з футзалу серед команд школярів; зарахована до складу збірної команди України з футболу (U – 15); неодноразова переможниця всеукраїнських турнірів та змагань з футзалу та футболу, має І спортивний розряд з футболу.

     Свято залишило незабутнє враження у дітей. Сподіваємось, попереду в представників молодої інтелектуальної та спортивної еліти Конотопа – підкорення нових, не менш високих вершин, нові перемоги і звершення, тож побажаймо їм подальших успіхів, творчих злетів та перемог.

Методист міського методичного кабінету Худенко В.П.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *