Відділ освіти Конотопської міської ради

Діяльність відділу освіти Конотопської міської ради спрямована на реалізацію державної політики у галузі освіти у м. Конотопі та створення умов для рівного доступу до неї. Педагоги міста працюють над науково-методичною проблемою «Методи і засоби формування ключових і предметних компетентностей учнів в умовах розвитку здоров’язберігаючих, інформаційно – комунікаційних технологій та поглиблення екологічної спрямованості особистісно-орієнтованої освіти».

Відділом освіти Конотопської міської ради реалізується низка місцевих програм розвитку освіти. У серпні 2013 року спеціалістами відділу освіти Конотопської міської ради розроблено програму впровадження у навчальні заклади міста ЄДЕБО, що дозволило навчальним закладам міста працювати на новому, удосконаленому рівні.

Відділом освіти Конотпоської міської ради було проведено у 2013 році 5 засідань колегії, де розглянуто 12 питань, сутність яких забезпечувала контроль за виконанням Державних та галузевих програм.

Робота відділу освіти Конотопської міської ради щорічно розглядається на засіданнях виконавчого комітету Конотопської міської ради, на колегії управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, на сесії Конотопської міської ради.

Протягом року відділом освіти Конотопської міської ради забезпечено проведення 2 атестаційних експертиз діяльності закладів освіти, за результатами яких достатній рівень підтвердила ЗОШ № 14, високий – ДНЗ № 1 «Орлятко».

Відділом освіти Конотопської міської ради здійснюються  заходи щодо успішної реалізації нових Державних стандартів загальної середньої освіти та проводиться контроль за діяльністю навчальних закладів з даного питання.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *