Відбувся міський науково-практичний семінар за темою «Компетентнісно орієнтоване навчання молодших школярів: проблеми і перспективи»

     8 листопада 2016 року на базі СШ №9 (початкова школа) відбувся міський науково-практичний семінар за темою «Компетентнісно орієнтоване навчання молодших школярів: проблеми і перспективи» для вчителів 3-4 класів.

     Ганієва С.О., учитель початкових класів ЗОШ №7 ім. Г.Гуляницького,  яка була присутня 25 жовтня 2016 року в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на авторському науково-практичному семінарі  (Катерина Іванівна Пономарьова, провідний науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук) за даною темою для вчителів початкових класів області,  розповіла про вивчення есе на уроках української мови в 3-4 класах, про формування та перевірку предметних компетентностей учнів початкових класів.

     Усі вчителі 3-4 класів міста отримали змістовну інформацію з даного питання. Дізналися також  про нові підходи до використання інформаційних технологій у початкових класах  –  педагогічний експеримент «Розумники» та шляхи впровадження в роботу початкової школи науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

   Учителі ЗОШ №5 (Закорко Д.С.), НВК:ЗОШ І ступеня-ДНЗ (Шелест Н.М.) та санаторної школи-інтернату (Яременко Т.О., Мусієнко Н.В.) виявили бажання працювати в проекті «Розумники» за першою моделлю. Триває процес оформлення документації щодо включення в даний педагогічний експеримент.

    В.о. завідувача міського методичного кабінету Зеленська Л.М., довела до відома всіх присутніх на заході вчителів, що нові навчальні матеріали для використання в навчально-виховному процесі початкової школи, яка працює за оновленими програмами, (з літературного читання, математики, англій-ської мови, інформатики) розміщені у вільному доступі на соціальній он-лайн платформі EdEra.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *