Відбулося засідання круглого столу

20 березня 2014 року на базі ДНЗ № 4 «Сонечко» відбувся «круглий стіл» на тему: «Організація навчально-корекційного процесу 

 Відбулося засідання круглого столу на тему: «Організація навчально-корекційного процесу в групі компенсуючого типу для дітей з розумовою відсталістю. Особливості ведення документації вчителів-дефектологів»

20 березня 2014 року на базі ДНЗ № 4 «Сонечко» відбувся «круглий стіл» на тему: «Організація навчально-корекційного процесу в групі компенсуючого типу для дітей з розумовою відсталістю. Особливості ведення документації вчителів-дефектологів».

У роботі «круглого столу» взяли участь завідувач міської ПМПК Блонова Т.М., адміністрація закладу та педагогічний колектив ДНЗ, який бере участь у навчально-виховному процесі дітей з особливими потребами.

Шкурдода Наталія Вікторівна, методист ДНЗ № 4, виступила з питанням: «Організація навчально-виховного процесу для дітей з особливими потребами в умовах ДНЗ».

Завідувач міської ПМПК Блонова Тетяна Миколаївна розповіла про головні напрями роботи  кожного фахівця (вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда, вихователя, практичного психолога, фізичного та музичного керівника), а також про надання консультативної допомоги батькам, які виховують дітей з особливими освітніми потребами.

Загалом, під час «круглого столу» були обговорені наступні питання:

  • Особливості діагностики дітей з розумовою відсталістю в умовах ДНЗ;
  • Ведення документації вчителів-дефектологів;
  • Ведення документації вихователів групи компенсуючого типу;
  • Робота за батьками дітей з розумовою відсталістю;
  • Підготовка документів на ПМПК (вимоги, оформлення).

            На завершення завідувач ДНЗ Шатохіна Надія Миколаївна  зазначила, що головним завданням педагогів насамперед є навчити дітей з особливими освітніми потребами жити в суспільстві та почуватися повноцінними його членами.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *