Відбулося традиційне загальноміське свято «Сузір`я дитячих талантів» 2018

Стало приємною традицією щороку шанувати талановиту, обдаровану молодь нашого міста, які протягом навчального року показали найвищі результати на обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, турнірах.
Тож 29 травня 2018 року на базі Політехнічного технікуму КІСумДУ відбулось традиційне загальноміське свято «Сузір`я дитячих талантів», на якому були присутні кращі учні 4-11-х класів закладів загальної середньої освіти міста.

Завдяки ініціативі міського голови Семеніхіна А.Ю. та спонсорській допомозі директора ПП «Магістраль-2016» Руденка Р.І, міського голови Буринської міської ради Ладухи В.Б., власника ПСП АФ «Соснівська» Галяна В.М., грошові нагороди в розмірі від 100 до 1000 гривень отримали 87 учнів.
48 кращих вчителів міста, які забезпечили перемогу своїм учням в олімпіадах та престижних конкурсах, турнірах, отримали сертифікати про надбавки до посадового окладу на період з 01.09.2018 по 01.09.2019 року в розмірі від 5% до 40%.
Звання «Випускник-інтелектуал-2018» отримав учень 11-ого класу ЗОШ №10 Петрушенко Едуард, який у 2017-2018 навчальному році виборов І місце на ІІ етапі та І місце на ІІІ етапі конкурсу-захисту учнівських робіт Малої академії наук України, секція гідрологія; ІІІ місце у Всеукраїнському форумі «Дотик природи».
Не залишились без уваги і батьки учнів. За вагомий внесок у гармонійний і всебічний розвиток дитини, реалізацію її творчого потенціалу, формування моральних цінностей з позиції добра, справедливості та людяності подяку міського голови отримали батьки 21 випускника міста.
Усі учасники свята залишились задоволені, адже отримали не лише емоційне, а й матеріальне заохочення.
Ще раз вітаємо учнів-переможців, їх наставників та батьків!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *