Туристи вшанували пам’ять друзів

Відкритий чемпіонат міста Суми зі спортивного туризму «Меморіал пам’яті друзів» відбувся в Сумському районі поблизу бази відпочинку «Зелений гай».

 

Відкритий чемпіонат міста Суми зі спортивного туризму «Меморіал пам’яті друзів» відбувся в Сумському районі поблизу бази відпочинку «Зелений гай». Серед майже трьох сотень учасників змагань була й команда Конотопа, до складу якої входили вихованці та працівники Станції юних туристів.

Першість розігрувалась у семи вікових групах: від 2001-2002 р.н. і молодші до 1971 р.н. і старші. В активі наших земляків – чотири призових місця у різних групах.

Керівник гуртка СЮТур Руслан Борисович Тарасенко став переможцем змагань. Ще один керівник гуртка Ігор Миколайович Хвостов посів друге місце. Також срібними призерами стали вихованки станції Альона Третьяк і Тетяна Жукова. Переможці та призери у кожній віковій групі були нагороджені грамотами, медалями та вимпелами.

«Ці змагання, – ділиться враженнями Ігор Хвостов, – проводилися вже всімнадцяте і давно здобули заслужене визнання серед туристів нашої області. Назва не випадкова, оскільки чемпіонат є даниною пам’яті тим, хто вже ніколи не вийде на туристську стежку.

Без перебільшення, Меморіал сьогодні є неофіційним чемпіонатом області, збирає практично всіх шанувальників цього одночасно спорту і відпочинку, які є на Сумщині. Про авторитет змагань свідчить хоча б те, що в окремих вікових категоріях за першість змагалися понад 50 учасників.

Виступ нашої команди я б назвав успішним. Особливо, якщо врахувати, що більшість її складу становили дебютанти. Вони вперше вийшли на дуже непросту трасу, проте з честю впоралися з усіма складнощами. Особливо хочеться наголосити, що жоден з учасників нашої команди не зійшов з дистанції, всі закінчили змагання. Це, а також набутий дебютантами змагальний досвід, дають підстави для оптимізму. Ну і, звичайно, приємно говорити про перше та три других місця конотопських туристів».

Крім суто змагальних вражень, надовго залишиться в пам’яті чудовий концерт за участю клубу авторської пісні «Булат» та гостей Меморіалу, учасником якого був керівник гуртка « Туристична пісня» Микола Таскаєв. Також хочеться висловити вдячність приватному підприємцю Валерію Малявчику, який багато років працював на станції, за допомогу в проїзді до місця змагань.

 

В.А.Черняк

директор станції юних туристів .

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *