Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, німецької та французької мови
Фізика | |||
І місце | |||
Черняк Єлизавета Леонідівна | 7 | санаторна школа- інтернат | Чухно Валентина Борисівна |
Пампуха Антон Павлович | 8 | СШ №12 | Колоусова Людмила Миколаївна |
Бондаренко Віталій Андрійович | 9 | ЗОШ №14 | Ювко Ольга Миколаївна |
Челноков Іван Андрійович | 10 | гімназія | Шерудило Ольга Миколаївна |
Бондаренко Тимофій Андрійович | 11 | ЗОШ №14 | Ювко Ольга Миколаївна |
ІІ місце |
|||
Буланов Данило Ігорович | 7 | СШ №3 | Салогуб Оксана Ігорович |
Лук`яненко Нікіта Олегович | 7 | Гімназія | Глушан Олена Вікторівна |
Арнаут Катерина Олександрівна | 8 | СШ №3 | Салогуб Оксана Іванівна |
Шишеніна Анастасія Едуардівна | 8 | гімназія | Шерудило Ольга Миколаївна |
Рихлік Олексій Валентинович | 9 | ЗОШ №13 | Сахно Анатолій Миколайович |
Лисенко Микола Валерійович | 11 | гімназія | Папенко Микола Миколайович |
ІІІ місце |
|||
Хайлюк Єгор Юрійович | 7 | СШ №2 | Рибець Світлана Дмитрівна |
Луцкіна Анастасія Валентинівна | 7 | ЗОШ №7 | Салій Сергій Миколайович |
Демченко Євгеній Вікторович | 7 | ПЗОШ | Кузько Андрій Михайлович |
Кабаков Сергій Андрійович | 8 | СШ №12 | Колоусова Людмила Миколаївна |
Алексєєвський Ілля Костянтинович | 8 | гімназія | Шерудило Ольга Миколаївна |
Крисько Ярослав Ігорович | 8 | гімназія | Глушан Олена Вікторівна |
Кобзар Андрій Вікторович | 8 | ЗОШ №7 | Салій Сергій Миколайович |
Фесенко Аліна Олексіївна | 9 | СШ №3 | Салогуб Оксана Іванівна |
Бондарев Нікіта Максимович | 9 | СШ №12 | Василенко Володимир Олексійови |
Лисюк Світлана Артемівна | 10 | СШ №12 | Колоусова Людмила Миколаївна |
Чеберяко Павло Володимирович | 10 | СШ №3 | Салогуб Оксана Іванівна |
Лисенко Роман Юрійович | 10 | гімназія | Шерудило Ольга Миколаївна |
Ющенко Артем Валерійович | 10 | ЗОШ №10 | Олексенко Ірина Олексіївна |
Басалик Олександра Сергіївна | 11 | СШ №12 | Гричановський Анатолій Миколайович |
Левченко Богдан Русланович | 11 | ЗОШ №11 | Олексенко Ірина Олексіївна |
Німецька мова
І місце |
|||
Коломієць Анастасія Віталіївна | 9 | гімназія | Майборода Тетяна Михайлівна |
ІІ місце | |||
Кондрушенко Катерина Андріївна | 8 | СШ №3 | Водоп’янова Оксана Іванівна |
Осадча Анастасія Володимирівна | 11 | гімназія | Дмитрієва Анна Сергіївна |
ІІІ місце |
|||
Пивовар Вікторія Ігорівна | 8 | СШ №12 | Мороз Олександр Павлович |
Самохіна Юлія Володимирівна | 9 | гімназія | Майборода Тетяна Михайлівна |
Омельченко Кирил Тарасович | 10 | гімназія | Совгир Юлія Григорівна |
Уніат Луіза Дмитрівна | 10 | ЗОШ №10 | Карась Владислав Володимирович |
Дмитрусенко Софія Олександрівна | 11 | СШ №12 | Мороз Олександр Павлович |
Французька мова
ІІ місце |
|||
Сербін Катерина Анатоліївна | 10 | СШ №2 | Присікайло Інна Олександрівна |
ІІІ місце |
|||
Назаренко Олександра Сергіївна | 10 | СШ №2 | Присікайло Інна Олександрівна |
Останні коментарі