Привітання зі святом Останнього дзвоника!

Дорогі учні! Шановні батьки та вчителі!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника!

Сьогодні для багатьох учнів шкільний дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень, а для випускників, цей дзвоник справді є останнім у 2020-2021 навчальному році. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Щиро бажаю всім випускникам знайти свою життєву дорогу, нехай ваші здобутки в навчанні стануть винагородою за кропітку працю, творчість та креативність. Подальші успіхи багато в чому залежать від вас, вашої ініціативи, впевненості у своїх силах, наполегливості та прагненні саморозвиватися та йти вперед.

Щира подяка вчителям за вашу самовіддану працю, мудрість, терпіння, любов до наших дітей. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, радості, життєвих сил і натхнення!

Дорогі батьки! Дякую вам за підтримку, допомогу закладам освіти в створенні сприятливих і комфортних умов для ваших дітей. Освіта дітей – наша спільна справа, школа та батьки – партнери заради кращого майбутнього наших дітей.

Тож вітаю всіх із святом, з успішним закінченням навчального року, що кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

 

З повагою

Людмила ІГНАТЕНКО,

начальник управління освіти

Конотопської міської ради

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *