Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури
СПИСОК
учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2020-2021 н.р. та вчителів, які їх підготували
П.І.П. учня | Клас | Заклад освіти | Вчитель |
Українська мова
І місце | |||
Водоп’янова Аліна Юріївна | 7 | гімназія | Журавель Людмила Василівна |
Сизон Карина Акмалівна | 8 | СШ №2 | Пономарьова Любов Михайлівна |
Молявко Марія Олегівна | 9 | ЗОШ № 7 | Хівренко Наталія Володимирівна |
Хлопіна Катерина Олександрівна | 10 | СШ №9 | Плаксіна Людмила Володимирівна |
Селюк Каріна Миколаївна | 11 | ЗОШ №7 | Антіпова Галина Василівна |
ІІ місце | |||
Зерниченко Лілія Володимирівна | 7 | ЗОШ №5 | Мірошниченко Людмила Володимирівна |
Папенко Софія Сергіївна | 8 | СШ №9 | Бондар Світлана Михайлівна |
Сизон Сніжанна Акмалівна | 9 | СШ №2 | ПономарьоваЛюбов Михайлівна |
Стриженко Євгеній Юрійович | 9 | ЗОШ №5 | Дубина Лілія Миколаївна |
Мусорова Анна Сергіївна | 10 | ПЗОШ | Прокопець Тетяна Петрівна |
Стефанишин Аліна Іванівна | 11 | гімназія | Головань Наталія Михайлівна |
Нерода Олександра Дмитрівна | 11 | ЗОШ №7 | Антіпова Галина Василівна |
ІІІ місце | |||
Жукова Анна Валентинівна | 7 | СШ № 9 | Лук’яненко Алла Борисівна |
Янченко Софія Володимирівна | 7 | гімназія | Василенко Вікторія Владиславівна |
Назаренко Анастасія Валеріївна | 8 | СШ № 3 | Олех Лідія Миколаївна |
Шерудило Андрій Олександрович | 8 | ЗОШ №7 | Антіпова Галина Василівна |
Лобурцова Вероніка Олексіївна | 9 | гімназія | Самоха Лідія Петрівна |
Коломієць Вікторія Вікторівна | 9 | ПЗОШ | Прокопець Тетяна Петрівна |
Краснянська Дарина Павлівна | 10 | СШ №12 | Моісеєнко Раїса Іванівна |
Солдатенко Катерина Анатоліївна | 10 | СШ №9 | Плаксіна Людмила Володимирівна |
Тарасенко Валерія Русланівна | 10 | ЗОШ №10 | Кисельова Ірина Іванівна |
Книш Марія Миколаївна | 11 | ЗОШ №11 | Лемешко Олена Анатоліївна |
Спаська Валерія Валеріївна | 11 | ЗОШ №13 | Клисун С.І. |
Бардаченко Анна Олександрівна | 11 | СШ №9 | Пасько Ірина Анатоліївна |
Останні коментарі