Педагогам було презентовано навчально-методичний посібник «Родинна твердиня»

Педагогам було презентовано навчально-методичний посібник «Родинна твердиня»

    Педагогам було презентовано навчально-методичний посібник «Родинна твердиня», створений на прохання Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, та схвалений Міністерством освіти і науки. Даний посібник є спробою систематизувати роботу з батьками учнів, адже не секрет, що не всі батьки мають педагогічну чи психологічну освіту і потребують певного фахового супроводу під час перебування їх дитини у школі. Посібник розділений на частини, які умовно названі уроками, і мають вигляд розгорнутих конспектів, з обов’язковим варіантом розв’язання проблеми в кінці. Тематика уроків  різноманітна і надзвичайно актуальна. Протягом такої роботи батьки визначають свій стиль батьківства, навчаються розмовляти з дітьми і слухати їх, стримувати свій гнів, обговорюють помилки добрих батьків та шляхи їх уникнення, а головне – любити своїх дітей такими, як вони є. Авторами посібника є висококваліфіковані педагоги і професійні психологи США та України. Таким чином учасники мали змогу збагатитися й закордонними методиками, та зробити висновки, що проблеми школи майже однакові у всьому світі.

     По закінченні педагоги отримали у подарунок комплект навчально-методичної літератури та сам посібник «Родинна твердиня» для подальшої роботи вже у своїх навчальних закладах. Було їм також  видано сертифікати про проходження 4-денного курсу навчання.

  Учасники залишили найкращі відгуки про Міжнародний семінар і бажання надалі продовжувати дану роботу. Багато хто зробив висновки щодо виховання власних дітей, знайшов помилки у своєму виховному процесі.

  Самі ж гості-презентатори з багатьох областей України відзначили надзвичайну зацікавленість наших педагогів, їх працездатність і бажання дізнаватися та навчатися новому й корисному. Голова Всеукраїнської громадської організації «Міжнародний шкільний проект» О.В.Каргін, який вже не вперше проводить семінари, наголосив на атмосфері творчої взаємодії, взаєморозуміння, взаємоповаги серед учителів та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *