Освітяни відзначені грамотами та подяками Верховної Ради України

12 червня 2023 року в МЦКіД «Кінотеатр «Мир» відбулося урочисте вручення педагогам Подяк від голови Верховної Ради України за значиний особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки, впровадження сучасних методів навчання та виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Педагогів привітали народний депутат України Олександр КАЧУРА та міський голова Артем СЕМЕНІХІН.
Високі відзнаки отримали:
-СЕЛЕЗНЬОВА Світлана Валентинівна, директор Конотопської початкової школи «Казка». З нагоди ювілею Світлана Валентинівна отримала Подяку від міського голови Артема СЕМЕНІХІНА, Грамоту Верховної Ради України, нагрудний знак до Грамоти.
КЛИМЕНКО Антон Сергійович, вчитель історії Конотопського ліцею №10.
ЛИСА Оксана Олександрівна, інструктор фізичної культури Конотопського дошкільного закладу (ясла-садок) №12 «Райдужний».
-ПАЛЯНИЦЯ Світлана Вікторівна, вихователь Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 «Золотий ключик».
-ХИЖНЯК Інна Михайлівна, вчитель української мови та літератури Конотопського ліцею №1.
Вітаємо педагогів з відзначенням державною нагородою. Бажаємо оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід та самовідданість і надалі служитимуть на благо українському народу!
Разом до Перемоги!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *