Олімпіада з трудового навчання

23 – 24 січня 2016 року на базі Сумського обласного інституту 

     23 – 24 січня 2016 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. В олімпіаді взяло участь 46 учнів 9-11 класів, і з них 29 хлопців та 17 дівчат. Олімпіада складалася з трьох турів:

– практичної роботи (учасникам олімпіади було запропоновано виготовити виріб із визначеного набору матеріалів. Для дівчат – це чохол-органайзер для швейної машинки та пано для дитячої кімнати, для хлопців – дитяча іграшка);

– теоретичного туру (учасникам було запропоновано дати відповіді на тестові запитання);

– творчої роботи (захисту проекту) − під час захисту проекту учасники представляли домашні роботи, презентували їх та відповідали на запитання членів журі щодо процесу виготовлення, особливостей конструкції, підбору конструкційних матеріалів. Теми проектів: для хлопців 9 класу – «Набір кухонного приладдя»; дівчат 9 класу – «Сучасна текстильна інтер’єрна іграшка»; хлопців 11 класу – «Модель механізму (машини)»; дівчат 11 класу – «Інтер’єрна прикраса».

    За результатами олімпіади ПЕЛЕПЕЙ МАКСИМ – учень 9 класу Підлипненської ЗОШ, посів ІІІ місце, ЛУЦИК АННА – учениця 8 класу СШ № 2, – п’яте місце.

     Вітаємо учасників олімпіади. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, сміливо крокувати вперед та підкорювати вершини знань!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *