Оголошення про проведення конкурсу на посаду фахівця комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Конотопської міської ради

Оголошення про проведення

конкурсу на посади фахівців комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр» Конотопської міської ради

 

Управління освіти Конотопської міської ради оголошує конкурс на призначення вакантної посади фахівця Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Конотопської міської ради Сумської області (далі – ІРЦ):

  • практичного психолога.

Місце знаходження ІРЦ: м. Конотоп, проспект Червоної Калини, 15.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007р. №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказу МОН від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду педагогічного працівника ІРЦ може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до управління освіти Конотопської міської ради (м. Конотоп,  вулиця Жарікова, 12,  каб. 20) наступні документи:

  • копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме в довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії)документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості. Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить не більше 30  календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Перелік питань розробляється управлінням освіти Конотопської міської ради  та оприлюднюється на сайті управління.

Про час і місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.