• Без категорії

Василь Грит запитує – Доброго дня! Дитина закінчує 4 клас. Хочу написати заяву на відмову від другої іноземної мови. Пришліть, будь-ласка, зразок такої заяви. На чиє ім’я вона пишеться? Дякую.

Якщо робочий навчальний план школи складено на основі Типового навчального плану загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою і вивченням двох іноземних мов (додаток 10 до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.04.2012 р № 409 (в редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 29.05.2014 № 664), де друга іноземна мова є складовою інваріантної частини плану, сформованої на державному рівні, яка є спільною для всіх загальноосвітніх навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, то права вибору в батьків щодо вивчення учнями предметів у цьому разі немає.

Робочий навчальний план формується адміністрацією навчального закладу, обговорюється педагогічно радою, затверджується відділом освіти. При розподілі варіативної складової враховують індивідуальні освітні потреби учнів, особливості регіону, рівень навчально-методичного і кадрового забезпечення закладу.

І лише при виборі факультативних курсів враховується особисте бажання учня щодо відвідування факультативних занять, які проводяться після уроків у другій половині дня.

Вам може бути цікаво...