• Без категорії

Тетяна запитує – Підкажіть, будь ласка, за яким алгоритмом треба діяти, щоб скасувати вивчення німецької мови у 8 класі на наступний 2016-2017 навчальний рік для вивчення поглиблено предмету математика, на яку недостатньо годин закладено у навчальному плані (російськомовна школа) та офіційні документи які дозволяють це зробити. Дякую.

Шановна пані Тетяно! Відповідаємо на Ваше питання. Алгоритму, за яким треба діяти у Вашій ситуації, немає, а певні варіанти виходу з неї.
У нашому місті російськомовних шкіл немає. Робочі навчальні плани навчальних закладів складаються відповідно до Типових навчальних планів, затверджених Міністерством освіти і науки України, складених відповідно до Державних стандартів.
Учнями, батьками, педагогічною радою школи було обрано другу іноземну мову (німецьку), яка вивчалася у 5, 6, 7 класах. Це було спільне рішення. Змінювати у 8 класі навчальний план недоцільно. Якщо Вашій дитині необхідно вивчати поглиблено математику, її треба перевести в клас з поглибленим вивченням даного предмета, де кількість годин на його вивчення значно більша. Такі класи у нашому місті мають гімназія та СШ № 3. Тож Ви можете скористатися такою можливістю.

Вам може бути цікаво...