Учитель фізкультури з Конотопа у п’ятірці кращих педагогів України

З 21 по 28 квітня 2018 року на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» проходив ІІІ (заключний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», у якому взяли участь 25 кращих учителів фізичної культури України. Умовами конкурсу були передбачені відбіркові випробування з фахової майстерності, складання дорожньої карти, розробка підготовчої частини уроку, практична робота з підготовчої частини уроку,  а у фіналі – розробка навчального проекту та проведення уроку фізичної культури.

За результатами відбіркового етапу 12 учасників продовжили змагання і 5 з них стали фіналістами. За результатами випробувань відбіркового етапу вчитель фізичної культури Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Григорія Гуляницького Панченко Олена Миколаївна посіла друге місце серед 12 учасників, а після фінальних випробувань стала четвертою. За словами педагога участь у фінальному етапі конкурсу «Учитель року» була дуже відповідальною, адже це не тільки перемога над собою.

Захищати честь області на Всеукраїнському рівні водночос і почесно і відповідально. Для Олени Миколаївни конкурс сприяв підвищенню професійної майстерності, став поштовхом до подальшої участі у подальших фахових конкурсах, а спілкування з колегами усієї України запам’ятається їй на все життя.

Відділ освіти Конотопської міської ради, Конотопський міський методичний кабінет щиро вітають фіналіста ІІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізична культура» Панченко Олену Миколаївну з успішним виступом. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, творчого пошуку та подальших успіхів на педагогічній ниві.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *