Школа професійної адаптації

22 грудня 2018 року на базі СШ №2 відбулося чергове заняття міської школи професійної адаптації у формі педагогічного салону на тему «Як зробити урок ефективним? Навчально-методичне забезпечення уроку. Моделювання структури сучасного уроку відповідно до обраного типу».

Заняттям було поставлено за мету ознайомити молодих фахівців із основними відмінностями інноваційного уроку від традиційного, видами аналізу та самоаналізу уроку, з основними вимогами до складання плану-конспекту уроку та з досвідом роботи вчителів СШ №2 щодо проведення уроків різних типів з використанням інноваційних технологій.

У ході заняття були розглянуті теоретичні питання, щодо сучасного уроку, з якими виступили методист Конотопського міського методичного кабінету Онищенко Т.М. та заступник директора з науково-методичної роботи Кириченко Т.В. Під час практичної частини заняття молоді фахівці мали змогу  відвідати  уроки  учителів  Матвійчук О.Б.  з  правознавства  та Міщенко А.О. з англійської мови. Практичним психологом школи Волошковою Ю.В. було проведено заняття з елементами тренінгу «Мотивація професійного розвитку молодого вчителя».під час якого молоді фахівці активно спілкувалися  були самобутніми та творчими.

Заходи в рамках шпа були проведені на високому науковому та методичному рівні та сприяли адаптації молодих фахівців до роботи в школі відповідно до реалізації основних завдань концепції нової української школи.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...