Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та математики

 

Правознавство

І місце
Хрокало Ярослав Олегович 9 гімназія Андрєєва Олена Борисівна
Нерода Олександра Дмитрівна 10 ЗОШ №7 Люта  Оксана Іванівна
Саларьова Вікторія Вікторівна 11 ЗОШ №10 Дубовик

Віталій Володимирович

ІІ місце

Божок Вероніка Сергіївна

9 СШ №3 Литвиненко Зоя Валеріївна
Глушан Карина Сергіївна 9 ЗОШ №13 Паладіна Світлана Миколаївна
Шовкопляс Анастасія Віталіївна 10 СШ №3 Литвиненко Зоя Валеріївна
Голінко Альона Володимирівна 11 СШ №12 Захарченко Світлана Юріївна

ІІІ місце

Платошкіна Анастасія-Таїсія Олександрівна 9 СШ №12 Захарченко Світлана Юріївна
Бірюкова Олександра Євгеніївна 9 ЗОШ №7 Люта  Оксана Іванівна
Барбуца Аліна Дмитрівна 9 ЗОШ №10 Дубовик

Віталій Володимирович

 

Математика

І місце

Глушан Владислав Вячеславович 6 СШ №3 Дорога Світлана Павлівна
Латін Ілля Сергійович 7 СШ №9 Шуть Валентина Борисівна
Краснянська

Дарина Павлівна

9 СШ №12 Волкова Елеонора Михайлівна

 

Рубан Дмитро

Сергійович

10 гімназія Фалько Олена

Сергіївна

Лисенко Микола Валерійович 11 гімназія Василенко Ольга

Іванівна

ІІ місце

Бойко Дмитро 6 ЗОШ №5 Линник Любов Олександрівна
Бриненко Богдан Сергійович 6 СШ №9 Шуть Валентина Борисівна
Лисенко Софія Сергіївна 6 ЗОШ №13 Третякова Галина Петрівна
Зеленський Нікіта Дмитрович 6 гімназія Василенко Ольга Іванівна
Шешеня Анна Олександрівна 7 СШ №3 Панюта Людмила Василівна
Клименко Єгор Павлович 7 ЗОШ №14 Молчанова Світлана Анатоліївна
Ровно Крістіна Віталіївна 7 ЗОШ №11 Матюх Юлія Петрівна
Кобзарь Андрій Вікторович 8 ЗОШ №7 Ситник Наталія Сергіївна
Сухенко Богдан Павлович 9 СШ №12 Волкова Елеонора Михайлівна
Бондарєв Нікіта

Максимович

9 СШ №12 Волкова Елеонора Михайлівна
Стефанишин Аліна Іванівна 10 гімназія Антоненко Наталія Валеріївна

ІІІ місце

Золотарьов Максим Олександрович 6 гімназія Антоненко Наталія Валеріївна
Козін  Євген Віталійович 6 СШ №3 Дорога Світлана Павлівна
Верданян Богдан Генадійович 6 ЗОШ №7 Фалько Олександр Степанович
Іскра Дар`я Олександрівна 6 СШ №12 Степанова Алла Віталіївна
Недождій Даніїл Олександрович 6 ПЗОШ Демченко Наталія Вікторівна
Судак Антон Петрович 7 ЗОШ №13 Нагорний Андрій Миколайович
Черняк Єлизавета Леонідівна 7 санаторна школа-інтернат Галайба Тетяна Олександрівна
Шерудило Андрій Олександрович 7 ЗОШ №7 Фалько Олександр Степанович
Пампуха Антон Павлович 8 СШ №12 Семенченко Ніна Іллівна
Нікітов Нікіта Сергійович 8 гімназія Рогова Оксана  Петрівна
Пономаренко Анастасія Павлівна 9 ЗОШ №14 Ювко Ольга Миколаївна
Топал Анна Андріївна 9 гімназія Кабачна Світлана Миколаївна
Чеберяк Павло Володимирович 10 СШ №3 Коперсако Ольга Миколаївна
Челноков  Іван Андрійович 10 гімназія Фалько Олена Сергіївна
Твірітінов Володимир Віталійович 10 СШ №12 Криворучкін Микита Володимирович
Бондаренко Тимофій Андрійович 11 ЗОШ №14 Молчанова Світлана Анатоліївн

 

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...