План роботи відділу освіти Конотопської міської ради на травень 2018 року

Дата і час проведення заходу  

Зміст заходу

 

Відповідальний

 

Примітка

01-09.05 Заходи до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Топчієва Л.В.  
01-15.05 Проведення місячника з благоустрою «Сумська весна-2018» Одинцова Л.М.  
02-04.05 Триденні навчально-польові збори для учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мороз А.О.  
03.05 Участь учнів ЗЗСО міста в обласному святі нагородження переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН Худенко В.П.  
Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи з питання розробки навчальних планів для 10 класів, 13.30, відділ освіти Гаценко Л.Г.

Зеленська Л.М.

 
До 07.05 Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Майбутнє лісу в твоїх руках». Онищенко Т.М.  
07-11.05 Участь команди міста в обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на базі дитячого табору «Восход» у с. Пересипки Путивльського району Топчієва Л.В.  
08.05 Чемпіонат  області з футболу серед юнаків  2003р.н. Мороз А.О.

Паламарчук Т.М.

 
08-09.05 Заходи у закладах загальної середньої освіти до Дня пам`яті та примирення, Дня Перемоги (за окремим планом) Топчієва Л.В.  
10.05 Методичне об’єднання вчителів фізичної культури, ЗОШ №7 14:00 Зеленська Л.М.  
10-14.05 Відкриті змагання з авіамодельного спорту на базі ЦДЮТ Загородня А.О.

Ярмола В.М.

 
11.05 Інформаційно-методична нарада для вчителів історії та географії про зміст Курсу «Громадянська освіта» для учнів  10 класів у 2018-2019 навчальному році о 14.00 на базі ЗОШ №5 Худенко В.П.  
Методичне об’єднання вихователів груп раннього віку на базі НВК «Казка» Гуминська О.П.

Загородня А.О.

 
11-15.05 Заходи у закладах загальної середньої освіти до Дня матері, Міжнародного дня сім`ї (за окремим планом) Топчієва Л.В.
11-16.05 Організація та проведення спортивного фестивалю «Перші кроки» для вихованців ЗДО міста (за окремим графіком) Гуминська О.П.,

Загородня А.О.

14.05

 

Нарада працівників апарату відділу освіти та методичного кабінету:

1. Про заходи до Дня Європи.

2. Про хід роботи навчальних закладів над науково-методичною проблемою (інформація).

3. Про організацію та проведення ДПА у 2018 році.

4. Про підготовку до оздоровчої кампанії у ЗДО міста

 

 

Топчієва Л.В.

Зеленська Л.М.

 

Гаценко Л.Г.

 

Гуминська О.П.

Участь у міських заходах з нагоди Дня Матері Топчієва Л.В.
Міський фізико-математичний конкурс «Шляхами Едісона»(5-7 класи) на базі СШ № 12 Тимчук Н.С.

 

14-18.05 Вивчення питання про стан реалізації окремих положень Закону України «Про освіту» в ЗЗСО (гімназія, СШ №2, 9, ЗОШ №11,13, Підлипненська ЗОШ) Гаценко Л.Г.

Мусієнко Ю.М.

Дюбченко О.М.

15.05 День пам’яті жертв політичних репресій Топчієва Л.В.
ДПА з української мови (4 класи) Зеленська Л.М.
Участь в установчій нараді щодо підготовки до ЗНО- 2018 в м.Суми Тимчук Н.С.
Методичне об’єднання вчителів 3-х класів, 14:00 ЗОШ №5(початкова ланка) Зеленська Л.М.
Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку на базі НВК «Казка» Гуминська О.П.,

Загородня А.О.

16.05 Заняття ШПА на базі ЗОШ №7. Підведення підсумків роботи за рік. Онищенко Т.М.
Презентація книги Рубана В.В. «Солдати сорок першого», відділ освіти Худенко В.П.
16-17.05 Участь у обласному науково-практичному семінарі «Колективно-компетентнісна взаємодія учасників освітнього процесу в умовах реформування освіти» на базі методичного кабінету відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації Зеленська Л.М.
17.05 Презентація матеріалів щодо упровадження програми «Афлатот» на обласній школі у м.Охтирка Гуминська О.П.,

Загородня А.О.

ДПА з математики (4 класи) Зеленська Л.М.
Методичне об’єднання вчителів математики, ЗОШ №13 14:30 Тимчук Н.С.
ІV засідання творчої групи практичних психологів на базі СШ №3 Шкурко О.С.
18-19.05 Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті Гепи, ФОК Мороз А.О.
18.05 Установча нарада з відповідальними за ЗНО у ЗЗСО Тимчук Н.С.
Методичне об’єднання вчителів інформатики, ЗОШ №10 14:00 Зеленська Л.М.
Загальноміське свято «Сузір’я  дитячих талантів» Зеленська Л.М

Худенко В.П.

Проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників Одинцова Л.М.
19.05 Заходи в закладах загальної середньої освіти до Дня Європи в Україні Топчієва Л.В.
20-22.05 Відкритий турнір  з  гандболу серед команд юнаків та дівчат 2008 -2009 р.н. ,,Конотопська весна”, ФОК Мороз А.О.
21.05 Узагальнення результатів моніторингу знань та вмінь вихованців ЗДО міста Гуминська О.П.,

Загородня А.О.

Підготовка ПТ до ЗНО (КІСумДу, Політех, КІПТ) Тимчук Н.С.
Нарада працівників апарату відділу освіти та методичного кабінету:

1.Про підготовку до проведення свята останнього дзвоника в ЗЗСО міста

2.Про результативність участі учнів шкіл міста у міських, обласних, Всеукраїнських спортивних змаганнях.

3. Про стан висвітлення діяльності закладів освіти на офіційних сайтах та в соціальних мережах.

 

 

Топчієва Л.В.

 

Мороз А.О.

 

 

Мусієнко Ю.М.

21-25.05 Тренінги з підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1-х класів у 2018/2019 н.р. на базі СШ №3 Зеленська Л.М.
22.05 ЗНО з математики Тимчук Н.С.
Участь у роботі чергової сесії міської ради Беспала О.В.
22-24.05 Видача похвальних листів та грамот згідно з попереднім замовленням на 2017-2018 н.р. та додатків до свідоцтв та атестатів Гаценко Л.Г.
23.05 Підготовка ПТ до ЗНО (КІСумДу, Політех, КІПТ, СШ №№2, 3 та ЗОШ №№5,13) Тимчук Н.С.
24.05 ЗНО з української мови Тимчук Н.С.
25.05 Свято  Останнього дзвоника Керівники ЗЗСО

Працівники апарату,

методисти, керівники ЗЗСО

29.05 Нарада директорів закладів освіти Зеленська Л.М.,

методисти

ДПА з української мови (9 класи): гімназія, СШ №3, ЗОШ №5, №10, 11

ДПА з математики (9 класи) – СШ №2

Гаценко Л.Г.

Працівники відділу освіти та методичного кабінету

30.05 Нарада керівників ЗДО міста Гуминська О.П.,

Загородня А.О.

Чемпіонат  області з футболу серед юнаків  2003р.н.,2004 р.н.,2005 р.н., ст.-н «Локомотив» Мороз А.О.
Методичне об’єднання вчителів історії (виїзне) Худенко В.П.
Методичне об’єднання вчителів 2-х класів, СШ №3 14:00 Зеленська Л.М.
ДПА з української мови (9 класи): ЗОШ №7, СШ №9, 12, ЗОШ №13, 14, Підлипненська ЗОШ

 

 

Гаценко Л.Г.

Працівники відділу освіти та методичного кабінету

31.05 Методичне об’єднання вчителів географії, фізики, 4-х класів (за окремим графіком) Методисти
До 31.05 Збір попередніх замовлень відзнак на 2018-2019 н.р., що виготовляються поліграфічним способом Гаценко Л.Г.
Протягом місяця
Проведення процедури державних закупівель:

– сезонні овочі, картопля

Гаценко Л.Г.

Бачал Т.І.

 
Вивчення стану підготовки шкіл до проведення ДПА Гаценко Л.Г.  
Проведення перевірки стану організації харчування в ЗНЗ та ДНЗ міста Одинцова Л.М.

Гуминська О.П.

 
Моніторинг забезпечення прозорості та інформаційної відкритості ЗЗСО (робота веб-сайтів) Гаценко Л.Г.

Мусієнко Ю.М.

 
Підготовка до чергового засідання колегії відділу освіти Працівники відділу освіти, методисти м/к  
Підготовка до загальноміського свята «Сузір’я дитячих талантів» Худенко В.П.,

Тимчук Н.С.,

методисти

 
Підготовка звіту про щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнів Мороз А.О.  
Збір інформації про випускників 11-х класів,  які будуть здавати ЗНО у м. Шостка  та м. Суми з англійської мови, географії, хімії, фізики. Тимчук Н.С.  
Організація проведення періодичних медичних оглядів педагогічних працівників Одинцова Л.М.  
Проспект «Сяяння юних «зірок» Конотопа» (досягнення обдарованих дітей у 2017-2018 н.р., випуск 7-й) Тимчук Н.С., Худенко В.П.,

Загородня А.О.

 
Підготовка до проведення загальноміського свята Міжнародного дня захисту дітей Мороз А.О.  
Обласний фестиваль юних майстрів «Веселка творчості» Загородня А.О.  
Проведення засідань м/о вчителів міста (за окремим графіком) Зеленська Л.М.,

методисти

 

 

Начальник відділу освіти                                                       О.В. Беспала

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...