Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури і фізики

П.І.П. учня Клас Навчальний заклад Вчитель

Українська мова

І місце

Лобурцова Вероніка  Олексіївна 7 гімназія Журавель Людмила Василівна
Тарасенко Валерія Русланівна 8 ЗОШ №10 Кисельова Ірина Іванівна
Стефанишин Аліна Іванівна 9 гімназія Головань Наталія Михайлівна
Баранець Аліна Олександрівна 10 гімназія Хижняк Інна Михайлівна
Золотнікова Дарина Сергіївна 11 СШ №9 Пасько Ірина Анатолївна

ІІ місце

Малявко Марія Олегівна 7 ЗОШ №7 Хівренко Наталія Володимирівна
Солдатенко Катерина Анатоліївна 8 СШ №9 Плаксіна Людмила Володимирівна
Бардаченко Анна Олександрівна 9 СШ №9 Пасько Ірина Анатолївна
Трубінова Людмила Ігорівна 10 СШ №3 Олех Лідія Миколаївна
Салій Тетяна Вікторівна 11 гімназія Журавель Людмила Василівна,

Хижняк Інна Михайлівна

ІІІ місце

Коломієць Вікторія Вікторівна 7 ПЗОШ Прокопець Тетяна Петрівна
Віхніч Карина Олегівна 7 ЗОШ №14 Синенко Ярослава Анатоліївна
Булега Вікторія Юріївна 7 СШ №3 Передрій Тетяна Григорівна
Салогуб Катерина Євгеніївна 8 ЗОШ №5 Юрченко Олександр Володимирович
Краснянська Дарина Павлівна 8 СШ №12 Моісеєнко Раїса Іванівна
Нерода Олександра Дмитрівна 9 ЗОШ №7 Антіпова Галина Василівна
Омельченко Сергій Андрійович 9 ЗОШ №13 Клесун Світлана Іванівна
Бик  Анастасія Юріївна 10 СШ №9 Бондар Світлана Михайлівна
Чеглакова Олександра Романівна 10 ЗОШ №11 Лемешко Олена Анатоліївна
Сметюхова Анна Сергіївна 11 ЗОШ №7 Ілляшенко Ольга Іванівна

Фізика

І місце

Мішеніна Анастасія Едуардівна 7 гімназія Глушан Олена Вікторівна
Твірітінов Володимир Віталійович 9 СШ №12 Колоусова Людмила Миколаївна
Басалик Олександра Сергіївна 10 СШ №12 Гричановський Анатолій Миколайович

ІІ місце

Сидоренко Андрій григорович 7 СШ №2 Рибець Світлана Дмитрівна
Бондаренко Віталій Андрійович 8 ЗОШ №14 Ювко Ольга Миколаївна
Челноков Іван Андрійович 9 гімназія Папенко Микола Миколайович,

Шерудило Ольга Миколаївна

Лисенко Микола Валерійович 10 гімназія Папенко Микола Миколайович
Бондаренко Тимофій Андрійович 10 ЗОШ №14 Ювко Ольга Миколаївна

ІІІ місце

Арнаут Катерина Олександрівна 7 СШ №3 Салогуб Оксана Іванівна
Двохіменна Ангеліна Олександрівна 7 гімназія Глушан Олена Вікторівна
Малігон Богдан Богданович 7 гімназія Глушан Олена Вікторівна
Шишкевич Олександр Олександрович 8 ЗОШ №11 Маслова Надія Василівна
Гриневич Олександр Олександрович 8 ЗОШ №7 Салій Сергій Миколайович
Басенкова Тетяна Георгіївна 8 СШ №9 Петруша Сергій Володимирович
Верещака Тетяна Олександрівна 9 СШ №12 Колоусова Людмила Миколаївна
Чеберяко Павло Володимирович 9 СШ №3 Салогуб Оксана Іванівна
Домашенко Іван Сергійович 9 гімназія Шерудило Ольга Миколаївна
Вуде Іван Віталійович 10 СШ №12 Гричановський Анатолій Миколайович
Тхор Антон Анатолійович 11 гімназія Папенко Микола Миколайович

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...