ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

24 листопада 2018 року відбувся ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Найщиріші вітання переможцям ІІ етапу конкурсу:
3 клас
І місце – Лупішко Маріанна Вячеславівна, НВК «Казка», (учитель Іващенко Тетяна Олександрівна).
ІІ місце – Бензелюк Єгор Ігорович, СШ №3, (учитель Гурінець Світлана Владиславівна).
ІІІ місце – Ковтун Софія Віталіївна, НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ, (учитель Шелест Наталія Миколаївна).
4 клас
І місце – Соболенкова Софія Юріївна, НВК «Казка», (учитель Круподьор Світлана Михайлівна).
ІІ місце – Петренко Мирослава Олександрівна, ЗОШ №5, (учитель Чернявська Наталія Миколаївна).
ІІІ місце – Лисенко Максим Андрійович, ПЗОШ, (учитель Пархоменко Людмила Вікторівна).
5 клас
І місце – Лімонт Юлія Андріївна, ЗОШ №7, (учитель Поволоцька Наталія Павлівна).
ІІ місце – Гриценко Анастасія Валентинівна, СШ №9, (учитель Лук’яненко Алла Борисівна).
Лещенко Яна Романівна, СШ №3, (учитель Передрій Тетяна Григорівна).
ІІІ місце – Сохань Дар’я Андріївна, СШ №12, (учитель Кот Оксана Анатоліївна),
Асаула Михайло Сергійович, ЗОШ №10, (учитель Клименко Валентина Миколаївна).
6 клас
І місце – Сизон Каріна Акмалівна, СШ № 2, (учитель Пономарьова Любов Михайлівна).
ІІ місце – Луцкіна Анастасія Валентинівна, ЗОШ № 7 ім. Г. Гуляницького, (учитель Поволоцька Наталія Павлівна).
ІІІ місце – Кашаба Олександра Сергіївна, СШ №12, (Леотьєва Ольга Іванівна),
Монастирська Аріна Олегівна, СШ №12, (учитель Кот Оксана Анатоліївна).
7 клас
І місце – Молявко Марія Олегівна, ЗОШ №7, (учитель Хівренко Наталія Володимирівна).
ІІ місце – Лобурцова Вероніка Олексіївна, гімназія, (учитель Журавель Людмила Василівна).
Кобзар Андрій Вікторович, ЗОШ №7, (учитель Хівренко Наталія Володимирівна).
ІІІ місце – Коломієць Вікторія Вікторівна, ПЗОШ, (учитель Прокопець Тетяна Петрівна),
Стриженко Євгеній Юрійович, ЗОШ №5, (учитель Дубина Лілія Миколаївна),
Мотузка Ярослава Володимирівна, ЗОШ №14, (Синенко Ярослава Анатоліївна).
8 клас
І місце – Тарасенко Валерія Русланівна, ЗОШ №10, (учитель Кисельова Ірина Іванівна),
ІІ місце – Сизон Сніжана Акмалівна, СШ № 2, (учитель Пономарьова Любов Михайлівна).
ІІІ місце – Кондратенко Сергій Сергійович, ЗОШ №14, (учитель Ганжа Людмила Степанівна),
Однодворець Анастасія Сергіївна, СШ №2, (учитель Пономарьова Любов Михайлівна).
Божок Вероніка Сергіївна, СШ № 3, (учитель Іржавська Галина Володимирівна).
9 клас
І місце – Стефанишин Аліна Іванівна, гімназія, (учитель Головань Наталія Михайлівна).
ІІ місце – Бардаченко Анна Олександрівна,СШ №9, (учитель Пасько Ірина Анатоліївна).
ІІІ місце – Селюк Каріна Миколаївна, ЗОШ №7, (учитель Ілляшенко Ольга Іванівна),
Нерода Олександра Дмитрівна, ЗОШ №7, (учитель Антіпова Галина Василівна).
10 клас
І місце – Трубінова Людмила Ігорівна, СШ №3, (учитель Олех Лідія Миколаївна).
ІІ місце – Власенко Юлія Миколаївна, ЗОШ №7, (учитель Ілляшенко Ольга Іванівна),
Горбик Вероніка Костянтинівна, СШ №2, (учитель Пономарьова Любов Михайлівна).
ІІІ місце – Баранець Аліна Олександрівна, гімназія, (учитель Хижняк Інна Михайлівна).
11 клас
І місце – Сметюхова Анна Сергіївна, ЗОШ №7, (учитель Ілляшенко Ольга Іванівна).
ІІ місце – Салій Тетяна Вікторівна, гімназія, (учитель Журавель Людмила Василівна).
ІІІ місце – Демченко Євгенія Юріївна, СШ №3, (учитель Іржавська Галина Володимирівна).

Бажаємо перемоги на ІІІ етапі конкурсу.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...