Розділ: Олімпіади

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Географія

І місце Жданова Вікторія Олегівна 8 ЗОШ №10 Горшеніна Світлана Павлівна Цюпка Богдан Андрійович 9 СШ №3 Філь Людмила Олександрівна Митяй Анна Володимирівна 10 СШ №3 Філь Людмила Олександрівна Подобрій Анна Павлівна 11 ЗОШ №10 Горшеніна Світлана Павлівна ІІ місце...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Біологія

І місце Листрова Валерія Олексіївна 8 ПЗОШ Заріцька Олена Анатоліївна Краснянська Дарина Павлівна 9 СШ №12 Власенко Лідія Володимирівна Колотуша Валерія Ігорівна 10 СШ №3 Риженко Руслана Анатоліївна Морміль Олександра Юріївна 11 СШ №3 Риженко Руслана Анатоліївна ІІ місце Бреський...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Інформатика

І місце Гаранін Гліб Юрійович 9 СШ №12 Мороз Оксана Олександрівна Лисенко Микола Валерійович 11 гімназія Максименко Марина Миколаївна ІІ місце Антоненко Антон Сергійович 9 гімназія Максименко Марина Миколаївна ІІІ місце Сухенко Богдан Павлович 9 СШ №12 Мороз Оксана Олександрівна...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Англійська мова

І місце Лобурцова Вероніка Олексіївна 8 гімназія Савченко Олена Андріїна Коломієць Анастасія Віталіївна 9 гімназія Якушев Ігор Юрійович Рошка Анастасія Федорівна 10 гімназія Якушев Ігор Юрійович Калантаєнко Наталія Юріївна 11 гімназія Савченко Ольга Андріївна Макаренко Ксенія Андріївна 10 ЗОШ №10...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Історія

І місце Жданова Вікторія Олегівна 8 ЗОШ №10 Дубовик Віталій Володимирович Кондратенко Сергій Сергійович 9 ЗОШ №14 Сливченко Наталія Вацлавівна Стефанишин Аліна Іванівна 10 гімназія Буряк Людмила Іванівна Болобон Руслан Володимирович 11 СШ №12 Захарченко Світлана Юріївна ІІ місце Віхніч...

0

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД “Екологія”

  І місце Колотуша Валерія Ігорівна 10 СШ №3 Риженко Руслана Анатоліївна Мартинова Аліна Олегівна 11 ЗОШ №10 Бойко Ірина Миколаївна ІІ місце Фесенко Максим Олександрович 10 СШ №2 Рибець Світлана Дмитрівна Кабачний Роман Андрійович 10 ЗОШ №10 Бойко Ірина...

0

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД “Українська мова”

  П.І.П. учня Клас Навчальний заклад Вчитель Українська мова І місце Монастирська Аріна Олегівна 7 СШ №12 Кот Оксана Анатоліївна Молявко Марія Олегівна 8 ЗОШ №7 Хівренко Наталія Володимирівна Мусорова Анна Сергіївна 9 ПЗОШ Прокопець Тетяна Петрівна Стефанишин Аліна Іванівна...

0

РЕЗУЛЬТАТИ  міської олімпіади з англійської мови для учнів 5-7 класів2018-2019 н.р.

РЕЗУЛЬТАТИ   міської олімпіади з англійської мови для учнів 5-7 класів 2018-2019 н.р.   5 КЛАС — 19 учасників № з/п П.І.П. учня Місце Школа П.І.П. учителя 1. Кисельов О.О. I СШ №9 Хоменко Т.Ф. 2. Бойко Д.О. II ЗОШ...

0

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій

Відділ освіти Конотопської міської ради, міський методичний кабінет вітає переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій та вчителів, які їх підготували:   учня 9 класу ЗОШ №7 Кузька Андрія за зайняте                            ІІІ місце та його вчителя Романенко...